Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

*** focus ııı ***

valla melih burada arkadaşımda vardı bende fiesta varken. 2,0 sporttrend. kullandığım en iyi 2,0 motordu diyebilirim. o aletlerde yaptıklarımın 100 de birini falan yapmam leonda düşün.
ama ford motorları benzini biraz fazla yakar bu bir gerçek.

bu arada şimdiki 1,25 81 bg fiesatalardaki motor da 16v zetec. geliştirilmiş ve ismi değişmiş.

bu kadar kampanyanın sebei belli oldu yani, buda başka bir bakış açısı olsa gerek.

şimdiki 1.25 de iyidir de eski 1.25ten herkes memnundu.

2.0dan kastım da 136hp mi ne bi motoru var ya ford'un atmosferik. Sen onu mu diyosun? Hatta şu an almanyada mondeo'da focusta filan kullanıyo.

bu arada ST bence pek de başarılı değil..
Ford'u seven bi arkım bile kabul ediyo..bol bol benzin yakıyo rakiplerine yetişebilmek için o araç..fiyatı da ortak parçaların azlığından yüksek zaten..

canım benım bı ara goruselım benım arkadasımda var 2010turkıyedekı tek olan onla bı test ettırım sana nıe oyle onyargılı geldıysen ... fıfth gearda bıle cupra type-r eleyen bır arac ... valla uzdun benı

canım benım bı ara goruselım benım arkadasımda var 2010turkıyedekı tek olan onla bı test ettırım sana nıe oyle onyargılı geldıysen ... fıfth gearda bıle cupra type-r eleyen bır arac ... valla uzdun benı

ben gitmiyo demiyorum Ömer'im..
bırak da gitsin zaten 5 silindir 2.5L motoru ve turbosu var..

tam değerlerine şimdi baktım..
o motora rağmen 20nm tork farkı var Cupra'yla..
zaten yesin diye Ford hile yapmış yani hacim vs. büyüterek bi nevi..

valla hiç sürmedim o motoru ama kağıt üstünde pek bi şeye benzemiyo :D

sen güzel diyosan güzeldir de yani altı üstü 136hp be yunus :) ne özelliği var ki yani

melihcim 97 98 senelerinde üretilmiş bir motordan söz ediyoruz :) illaki günümüz motolarına göre vasat yanları olur.

bu arada ben fiesta ile ortalama arada gazlayarak 28 liraya gidiyordum ankaraya eskişehirden 2004 te. o araç 75 liraya gidiyordu ama o olunca genelde 180 190 gidiyorduk radar falanda o zamanlar şimdiki gibi değildi :)

ben gitmiyo demiyorum Ömer'im..
bırak da gitsin zaten 5 silindir 2.5L motoru ve turbosu var..

tam değerlerine şimdi baktım..
o motora rağmen 20nm tork farkı var Cupra'yla..
zaten yesin diye Ford hile yapmış yani hacim vs. büyüterek bi nevi..

sen seversın bu arada peak yerıne continuesu daha cok oluyor bu yuzden guzel gıdıyor valla yakıtı bırsey demem saglam ıcıyo :D

sen seversın bu arada peak yerıne continuesu daha cok oluyor bu yuzden guzel gıdıyor valla yakıtı bırsey demem saglam ıcıyo :D

işte ben de o nedenle sadece motoru için bile başarılı bulmuyorum yavru çünkü getirisi güzel ama bi o kadar götürüyo.. :D

velakin ST'nin normal Focus'la aslında hiç bi ortak özelliği yok yürüyeni süspansiyonu falan bambaşka..onlar başarılı bişi demiyorum zaten..

Geri
Üst Alt