Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fm Transmitter Önerisi

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar Toledoma Fm transmitter almayı düşünüyorum.Önerisi olan var mı ?

kardeşim kendinden hafızalı olanlar var çokta çakma çin malı olanlar var marka dersen fikir veremiycem çeşit çok ama kendinden hafızalı led lcd ekranlı modeller var onlar gayet güzel.. hatta alacağın yerde deneme imkanın varsa öncelikle dene çünkü bazıları çok cızırtı yapıyor..

orjinalliği bozmak istemiyorum yani teybi değiştirmek istemiyorum teyp de track olduğu için çok az müzik alıyo onun için en iyi çözüm fm transmitter.
birde toledoların çakmaklık girişi konsolun içinde olduğu için o sıkıntı var oraya uyabilecek bi model lazım kullananlar arkdaşlar varmı ?

Merhaba arkadaşlar Toledoma Fm transmitter almayı düşünüyorum.Önerisi olan var mı ?
kardeşim geneli aynı dır hafızalı tercih edersen hafızalıda flaş bellek kullanamazsın öncelikle sadece hafızasını kullanırsın birde dikkat etmen gereten tek sey araba ilk marş yaptıgında cakmaklıkta takılı olmasın tranmıter arabayı calıştır sonra takk :eek:key: alcagın urun garantilisinide alsan cin malıdır zaten hayatımızda ayrı bi yeri var bu ürünlerin :) senin işine yarayacak kordon kadranlı transmiter ürünüdür bu da okay , goldmaster markalarında var fiyatları 60 ile 70 tl arasında mp 4 özellikli yok ucuz model istersen 25 ila 35 tl arasında temin edebilirsin :eek:key:

ben yaklaşık bu tarz ürünleri bir yıldır kullanıyorum, istanbullu bilmem ama kırsal kesimde uygun frekansı bulduktan sonra hiç bir sıkıntı yaşamazsın. orj.cd kalitesinde ses beklemeyin ama cızırtıda olmaz :eek:key:

kardeşim geneli aynı dır hafızalı tercih edersen hafızalıda flaş bellek kullanamazsın öncelikle sadece hafızasını kullanırsın birde dikkat etmen gereten tek sey araba ilk marş yaptıgında cakmaklıkta takılı olmasın tranmıter arabayı calıştır sonra takk :eek:key: alcagın urun garantilisinide alsan cin malıdır zaten hayatımızda ayrı bi yeri var bu ürünlerin :) senin işine yarayacak kordon kadranlı transmiter ürünüdür bu da okay , goldmaster markalarında var fiyatları 60 ile 70 tl arasında mp 4 özellikli yok ucuz model istersen 25 ila 35 tl arasında temin edebilirsin :eek:key:

adam biliyor işi

grupanya da kampanyalı görmüştüm bir bak istersen fiyatını tam hatırlamıorum

ben sevmiyorum bu ürünleri. müziği cd den dinleyeceksin gümbür gümbür :eek:

Geri
Üst Alt