Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fm Transmitter Önerisi

fm transmitter bence kötü...almanı tavsiye etmem.

Katılıyorum. Bence Fm transmitter almayın. Ben istanbulda kullandım belki ondan ama hiç memnun kalmadım. eski arabam için almıştım şimdi lazım değil duruyo kenarda, kumandası vs var mı bilmiyorum tam ama işinizi görürse göndereyim size kullanın bari bi işe yarasın alet:D

Katılıyorum. Bence Fm transmitter almayın. Ben istanbulda kullandım belki ondan ama hiç memnun kalmadım. eski arabam için almıştım şimdi lazım değil duruyo kenarda, kumandası vs var mı bilmiyorum tam ama işinizi görürse göndereyim size kullanın bari bi işe yarasın alet:D

Teşekkürler :) istanbulda kullandığın için memnun kalmamışındır muhtemelen ben önceki aracımda kullanmıştım gayet memnun kaldım buna da alacaz artık bi çin malı :D

ben aldım kardeş çin malı siteleri var yurtdışı aldım. üyelerimizin de dediği gibi diğer ürünler de zaten çin malı. sadece marka değeri parası ödüyoruz. o yüzden markalı bir şey almana gerek yok.

Kesinlikle bu ürünlere para vermeyin ben bu ürünün satıcılığınıda yapıyorum herzaman mono ses kalitesinde müzik dinliyeceksiniz frekansı ayarlıyacaksınız çekmiyecek,cızırtı yapacak sonra başka frekans filan anlıyacagınız epey uğraştıracak sizi.

Kardeşim ben de hiç tavsiye etmiyorum fm transmitter tarzı ürünleri... aracın orjinal cd çaları ile mükemmel kalitede audio cdler dinleyebilirsin... fm transmitter den alacağın ses kalitesi çok dandik inan paranı boşa harcama derim... ona vereceğin paraya bi dünya cd alıp nero kullanarak eko ayarlı bir şekilde audio cd çekmek yolu ile aşabilirsin bence...

İstanbul gibi kalabalık şehirde boş radyo frekansı bulamazsın istasyonlar dolu:) o yüzden boşuna alırsın

Bendede aynı dert vardı.transmitterı tavsiye etmem o hatayı ben yaptım gittim 60 tl verdim goldmaster aldım hem mitter hem şarj aleti bir üründü bizim mk1 lere olmuyor çünkü çakmak soketi içeride kalıyor vede çok cızırtı yapıyor çok kullanışsız.benimki kaset çalar gittigidiyor dan 10 tlye phılıps çakma kaset aldım ıphonu baglıyorum muhteşem ses kalitesi var inanın çok iyi.sizin teyp cd olduğu için audio diye bir aparat vardı o işinizi görür.130 tl idi fiyatı.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt