Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

flaşör

mitrazapin23

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 1 haftadır 4lü flaşörüm bozuk ve aramadığım sormadığım yer kalmadı elazığda yan sanayi ürünü yok orjinalinide servisde sordum 105 milyon fiyat verdi banada küçücük bir düğmeye o kadar parayı vermek saçma geliyo temin edebileceğim bildiğiniz yerler varmı yada ne tavsiye edersiniz

Kardeş ben sana yardımcı olabilirim. bi araştırayım, sana pm atarım. ok?

Flaşör düğmesinin içinde kendi sigortası var. Bazen meme yapıyor. Sökün, törpüleyin. Düzelme ihtimali yüksek.

en basitii ilkerin dedigi gibi zımpara işlemi yada oto 2000 den ala bilirisin cıkma yada yenı orda önderl görus benım adımı verirsen cok yardımcı olur kargo eder sana

çok tşkler arkadaşlar temizleme işlemini daha önce yapmıştım düzeldi ama saolsun elektrikçim içine yağ dökünce kökkten gitti neyseki fatih abinin(d_darko) yardımıyla hallettim konuyu tekrar tşkler:)

Geri
Üst Alt