Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FK Yay

REİS38

Kayıtlı Üye
arkadaşlar mrb.

FK marka yay kullanan varmı aceba veya marka hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirlermi 2008 model leon aracıma takmayı düşünüyorum

kenany kullanmıştı sanırım görünce yazar

Fk bir arkadşm kullandı memnun değildi düşüş açısından da konfor açısındanda ..Eibach ya da H&R kullanmanı tavsiye ederim

Düşeş fiyata geldiyse fk kullanılır,yoksa en iyi konfor sunan eibach ve en güzel düşüklüğü veren h&r'dır..

Düşeş fiyata geldiyse fk kullanılır,yoksa en iyi konfor sunan eibach ve en güzel düşüklüğü veren h&r'dır..

Evet biraz düşeş oldu 155 tl ye netten aldım ürün sıfır tek farkı orjinal kutusu yok hr yi 2009 sport up ta kullandım hiç beklediğim sonuçlerı vermedi fiyat olarakta uygun olduğu ve iade garantisi olduğundan fk yı dün taktırdım ve beklentilerimin üzerine çıktı desem yeridir. gayat güzel bastı ve konfordada illaki lastik ebatları ve yay sertliğinden fark etti ama büyük bir fark değildi izlenimlerimi diğer günlerde paylaşacağım

var kardeş hiç bulaşma:)

bende 2003 leon var bende uygun dıye fk yay taktım arabayı dengelı basmıyo arkayı onden daha cok basıyo arrtı yerlı mal kalıtesız uygundur ama ben taktım ama o kadarda memnun deyılım cukurlarda fln ses yaptırıyor arabaya genede daha kalıtelı yaylara bak derım ben sana....

uyelerımız bolumunde kendını tanıtırmısın.Ayrıca Fk yerlı mal degıldır alman malıdır

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
bende 2003 leon var bende uygun dıye fk yay taktım arabayı dengelı basmıyo arkayı onden daha cok basıyo arrtı yerlı mal kalıtesız uygundur ama ben taktım ama o kadarda memnun deyılım cukurlarda fln ses yaptırıyor arabaya genede daha kalıtelı yaylara bak derım ben sana....

basma konusunda ben sıkıntı yaşamadım ama ilerleyen günlerde değişirmi bilmiyorum ses konusuda şimdiye kadar 100 km civari yol yaptım pek dikkat etmedim ama sesde duymadım bunlarda tabikide haklı olabilirsin. mutlaka markaların bir birine art ve eksileri vardır. bundan önceki aracımda 2009 leon sport up tı hr vardı araç sanki hiç düşmemiş gibi durdu şimdilik bunda görüntü hr ye güzel. tavsiyelerin için teşk. ederim. ama şunuda söylemeden yapamayacağım yerli mal kalitesiz olacak diye bir şey yoktur. çin malıda kalitesiz denir ama büyük bfirmaların %90 ı çinde üretim yaptırır. fk da laman malı ama türkiyede üretim yapılıyor. bence ön yargılı olma saygılar.

Geri
Üst Alt