Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

FK Yay

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında REİS38 tarafından paylaşıldı.

1. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    arkadaşlar mrb.

FK marka yay kullanan varmı aceba veya marka hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirlermi 2008 model leon aracıma takmayı düşünüyorum

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    kenany kullanmıştı sanırım görünce yazar

3. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Fk bir arkadşm kullandı memnun değildi düşüş açısından da konfor açısındanda ..Eibach ya da H&R kullanmanı tavsiye ederim

4. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    Düşeş fiyata geldiyse fk kullanılır,yoksa en iyi konfor sunan eibach ve en güzel düşüklüğü veren h&r'dır..

5. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    eibach diyorum =)

6. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Evet biraz düşeş oldu 155 tl ye netten aldım ürün sıfır tek farkı orjinal kutusu yok hr yi 2009 sport up ta kullandım hiç beklediğim sonuçlerı vermedi fiyat olarakta uygun olduğu ve iade garantisi olduğundan fk yı dün taktırdım ve beklentilerimin üzerine çıktı desem yeridir. gayat güzel bastı ve konfordada illaki lastik ebatları ve yay sertliğinden fark etti ama büyük bir fark değildi izlenimlerimi diğer günlerde paylaşacağım

7. alpinstar

alpinstar SCW Üyesi

9
    3
    3
    var kardeş hiç bulaşma:)

bende 2003 leon var bende uygun dıye fk yay taktım arabayı dengelı basmıyo arkayı onden daha cok basıyo arrtı yerlı mal kalıtesız uygundur ama ben taktım ama o kadarda memnun deyılım cukurlarda fln ses yaptırıyor arabaya genede daha kalıtelı yaylara bak derım ben sana....

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    uyelerımız bolumunde kendını tanıtırmısın.Ayrıca Fk yerlı mal degıldır alman malıdır

Bunu beğendi. PORO bunu beğendi.
  9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Can bende alman malı diye biliyordum ama fk alman markası ama türk üretimiymiş.

10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    basma konusunda ben sıkıntı yaşamadım ama ilerleyen günlerde değişirmi bilmiyorum ses konusuda şimdiye kadar 100 km civari yol yaptım pek dikkat etmedim ama sesde duymadım bunlarda tabikide haklı olabilirsin. mutlaka markaların bir birine art ve eksileri vardır. bundan önceki aracımda 2009 leon sport up tı hr vardı araç sanki hiç düşmemiş gibi durdu şimdilik bunda görüntü hr ye güzel. tavsiyelerin için teşk. ederim. ama şunuda söylemeden yapamayacağım yerli mal kalitesiz olacak diye bir şey yoktur. çin malıda kalitesiz denir ama büyük bfirmaların %90 ı çinde üretim yaptırır. fk da laman malı ama türkiyede üretim yapılıyor. bence ön yargılı olma saygılar.

Sayfayı Paylaş