Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fk spor helezonlar nasıl kullanan var mı

hım gercekten mi
bunu duyduguma sevindim.fk yı diyorsun dimi

dogrudur abi sıfır fiyatıbanada uygun geldi ama arastırıyorum...
yaydan ne itediğimi yazdım yukarıda abi.işimi 3.5 luk görür dimi

bole konular bu forumda 1.34ı23482934 kere konusulmustur bunların %95 ı 35 mm alıp sonra ah keske 50mm alsaydım dııp 1 ay sonra 50 mm almıstır

tecrubeye sabıttırD:

bole konular bu forumda 1.34ı23482934 kere konusulmustur bunların %95 ı 35 mm alıp sonra ah keske 50mm alsaydım dııp 1 ay sonra 50 mm almıstır

tecrubeye sabıttırD:

evt bu çok doğru

doruda cok sürtüyor ozaman ya yolların durumu malum :)
konforda azalıyor tabi

sürtme sebebi yay'ın yapısından ve kullanılan amortisörden de kaynaklanıyor...-5 lik yay koyduktan sonra gidip normal konfor amortisörü takınca araba yere çöküyor...ama o yaylarla koni gibi ayarlı amortisör kullandığınızda bu sürme azalıyor..
bir de yayların alt ve üst kısımları eğer paralel ise yani spiral inmiyorsa ..üsteki iki boğum yada alttaki iki boğum paralel dönüyorsa..arabaya kaç kişi binerse binsin o paralel boğumlara kadar basıyor aracı paraleller birbirinin üstüne bindiği için ondan fazla çökemiyor araç..
ona dikkat etmek lazım..

dogrudurda ne bileyim ben hafif eyime koyuyorum yine sürtüyor.
Allah tan celik koruma var altında önceki sahibi yaptırmıs.

kardeşim bende yeni bir leon aldımda bende 4 cmlik fk düşnüyorum. ei kadar iyi değil ama fkda iyi yalnız konfor yönünden beklentilerini karışılamaz çünkü bizde birde astra var ona fk 4cmlik taktık çukurlarda falan çok sert oluyo. ama fk iyidir yani. ucuzda 250ye falan kapatırsın montajla.

Bende aracımda 3,5 lik fk kullanıyorum aracımı formadan yekta abi canlı olarak gördü yay konfor açısından fazla bir şey kaybettirmiyor ve 5 lige yakında araç basıyor güzel bir görüntü çıkıyor test edildi onaylandı. yekta abi konuyu görürse yazacaktır mutlaka

Geri
Üst Alt