Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fk spor helezonlar nasıl kullanan var mı

alıcaksan eibach 5cm lik al derim.. konforlu kaliteli.

aslında yaydan beklentilerin nedir..snin aracında yay ne yapmalı..bunu da yazarsan daha güzel fikirler çıkabilir ortaya

bencede alıcaksan eibach 5cm al ben taktırdım çok memnunum :eek:key:

beş cok engin olmaz mı sonra sürtmesin heryerde ...
bide konfor kaybı var oda ayrı bir dert...

benim araç güzel dursun dıştan, suanda üzerinde kesik yay var rezalet durumda sürüş vuruntu cok..
hem bunu öleyim...bide konforda cok gitmesin abi bu kadar cok mu acaba :)

konfor cok gitmesin diyorsan surtmesin diyorsan leyleklik gitsin diyorsan senin aradigin 3.5 onda hem fikiriz hr en iyisi bu iste fakat o da cok pahali diyorsun onu da geciyoruz geriye eibach kaliyor hr kadar iyi dusurmez ama konfordada iyidir ya da yan urunlere yonelcen coil ex fln gibi onlari da kullanan varsa yazar + si - si neyse valla sen yay takmadan bende rahatlamiyicam :) sana verdigim ilandaki adamla gorustun mu 220 tl ye yok muymus hr ?

eyvallah kardesim bende rahatlayamıcam :)
aractaki vuruntuyu bilsen içim gidiyor hafif cukura düşsebile.gittik performanslı olsun diye 1,8 arac aldık gaza basamıyorum korkudan...
senin verdiğin ilanı aradım adam diyorki o ikitane fiyatıymıs yani 307 veya megan gibi araclar için.beim araca 2 katı fiyat verdi.. kardesim

Geri
Üst Alt