Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fk marka yay hak.

aspava983

Kayıtlı Üye
internet üzerinden araştırınca fiyatı en uygun ve makul görünen bir yay ama diğerforumlarında okuduğun kadarıyla sahte olduğu da söyleniyor tüm satanlarda istanbul da :D güvenipte almaya çekiniyorum..
bu yayı kullanan memnun kalan arkadaşlara sesleniyorum nerden aldınız :confused:

aracın gördüğüm kadar seat cordoba o yüzden benim tavsiyem fk kullanmaman niye diye sorucak olursan uyum açısından pek iyi değil genelde fk yay opel araçlarda iyi oluyo seatlar için tavsiyem eibach :cool:

aracın gördüğüm kadar seat cordoba o yüzden benim tavsiyem fk kullanmaman niye diye sorucak olursan uyum açısından pek iyi değil genelde fk yay opel araçlarda iyi oluyo seatlar için tavsiyem eibach :cool:
kullanan birkaç kişiyle konuştum hepsi şimdilik memnunmuş fiyatı da makul diye araştırıyorum

gonul rahatliyla kullanablirisn kardesim ben 2 aydir kullaniyorum gayet memnunum bundan once 40 mm eicbach kullandim berbat eicbach cok sert fk ise fiyati uygun olmasina ragmen cok yumusak

o zaman hemen ön amortisörlerden çok esneyince gelen sesi çözeyim bir sıkıntı yoksa bende sipariş edeyim şu yaydan :)

gonul rahatliyla kullanablirisn kardesim ben 2 aydir kullaniyorum gayet memnunum bundan once 40 mm eicbach kullandim berbat eicbach cok sert fk ise fiyati uygun olmasina ragmen cok yumusak

yusuf sana zahmet aracının ön çamurluğunun yere yüksekliğini ölçermisin?

Geri
Üst Alt