Fk marka yay hak. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Fk marka yay hak.

Konu, 'Teknik Destek' kısmında aspava983 tarafından paylaşıldı.

1. aspava983

aspava983
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    internet üzerinden araştırınca fiyatı en uygun ve makul görünen bir yay ama diğerforumlarında okuduğun kadarıyla sahte olduğu da söyleniyor tüm satanlarda istanbul da :D güvenipte almaya çekiniyorum..
    bu yayı kullanan memnun kalan arkadaşlara sesleniyorum nerden aldınız :confused:

2. onur34

onur34
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    aracın gördüğüm kadar seat cordoba o yüzden benim tavsiyem fk kullanmaman niye diye sorucak olursan uyum açısından pek iyi değil genelde fk yay opel araçlarda iyi oluyo seatlar için tavsiyem eibach :cool:

3. aspava983

aspava983
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    kullanan birkaç kişiyle konuştum hepsi şimdilik memnunmuş fiyatı da makul diye araştırıyorum

4. JoSepHH23

JoSepHH23
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    63
    gonul rahatliyla kullanablirisn kardesim ben 2 aydir kullaniyorum gayet memnunum bundan once 40 mm eicbach kullandim berbat eicbach cok sert fk ise fiyati uygun olmasina ragmen cok yumusak

5. aspava983

aspava983
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    o zaman hemen ön amortisörlerden çok esneyince gelen sesi çözeyim bir sıkıntı yoksa bende sipariş edeyim şu yaydan :)

6. aspava983

aspava983
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    yusuf sana zahmet aracının ön çamurluğunun yere yüksekliğini ölçermisin?

Sayfayı Paylaş