Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FK 5cm yay hakkında...

_AS_

Kayıtlı Üye
Bu yayları kullanan veya herhangi bir bilgisi olan var mı? Ne kadar düşürür konforu sekmesi falan nasıldır vs.. Fiyatları oldukça uygun nasıl olsa yay iş süspansiyonda biter diyerekten almayı düşünüyorum.:)
3.5cm eibach larım var 18 bbs leri takınca pek tatmin etmedi.
Bu arada aracımın jantlı resminide koyuyım konusu açılmışken:)

[URL="http://b1112.hizliresim.com/s/7/yud3.jpg"]
[/URL]

ahmet yayları satacaksan düşünebilirim kardeşim :)

nacizane görüşüm ; eibach'dan inip fk ya binilmez diyi düşünüyorum. kaldı ki 3,5eibahtan 5fk'ya geçiş konforu ciddi düşürür.

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
nacizane görüşüm ; eibach'dan inip fk ya binilmez diyi düşünüyorum. kaldı ki 3,5eibahtan 5fk'ya geçiş konforu ciddi düşürür.
Konfor beklentim pek kalmadı zaten yeter ki sekerek gitmiyim:) yoksa araba zaten yeterince sert saçma sapan birşeyse 5cm eibach alıcam yine:)

FK yay da gayet iyi.bugüne kadar sorun yaşayan duymadım ahmet.ayrıca 5 cm yay takınca ister istemez konfor kaybı olacaktır ki FK da markalı bir ürün.sanayide kesip biçilerek yapılmıyor.eibachla arasındaki farkı hissedemezsin

• Beğen
FK yay da gayet iyi.bugüne kadar sorun yaşayan duymadım ahmet.ayrıca 5 cm yay takınca ister istemez konfor kaybı olacaktır ki FK da markalı bir ürün.sanayide kesip biçilerek yapılmıyor.eibachla arasındaki farkı hissedemezsin
Teşekkürler Aybars:) Peki alçalma konusunda fikrin var mı eibach 5cmleri referans alırsak?

kardesim 3.5 takan herkez gibi sonra kasinip 5 takiyorsun :) sonra 7 8 ay cok mutlu geziyorsun fakat surtmeler basliyor altini vurabilirsin sik sik uzun yolda arabada kimse uyuyayam tem disinda ise :) sonra bir de aracta bir sorun cikti mi dellenip sokup atiyosun bnm gibi . yay takicaksan eibach tan sasma derim ben 5 lik ve 3.5 lik kullandim simdi orjinal yaydayim ama siparis verdim yeniden 3.5 seat sport eibach a donus yapiyorum 17 45 yanak kafa rahat :) sende al zavkini ama bence cok harcama yapma benim gibi su an gorunusun guzel konforda cok dusme yok ondan kasinti baslamis sende bence rahat dur tecrube konusuyo burada birde son olarak hic bir yay eibach sportline kadar iyi ve konforlu olamaz ondan pisman olursun alma bu markadan vbaska ha dusu konusunda hr daha fazla dusurur birde 5 lik yay takarsam bir daha kesinlikle koni sari sertlik yumusaklik ayarli amartisor alirim yoksa cekilmez orjinal amartisor ve 5 cm yay araba kullanisim paranoyaklasti resmen cukur ariyodum yolda :) birde 2500 tl degerindeki direksiyon kutum bozuldu ses yapti tik tik degistirdim garantiden allahtan ondan seatin orjinal ekipmanlarindan sasmam bir daha cok ugrastim sok tak orji cevir fln fln ...

• Beğen
eibach 5 lik kral indirir resimdende anliyicagin gibi ama spor amartisor almayi dusunmuyorsan bulasma derim

Uploaded with ImageShack.us

• Beğen
Geri
Üst Alt