Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FK 5c yay ile ilgili (resimli)

leon48

Kayıtlı Üye
Slm arkadaslar daha onceden aldıgım FK 5cm yay aracıma uymamıstı..Daha dogrusu orıgınal yayları soken adamlar Yenı yayların araca uymadıgını soyledıler..Bende aldıgım yere yayları gondermeden once sıze son bisey danımmak istedim...Fk marka yayları heryerde arastırdım heryerde benım araca uygun oldugu soylenıyor, Fotograflarıda elımdekı yaylarla aynı..Yanı aklıma takılan soru bu yayların farklı bı takılıs seklı mı var?Burdakı adamlar mı anlamadı yay takmaktan?BU yaydan kullanan arkadaslar yardım edersenız sevinirim..Elimdeki ürünün resmihttp://b1110.hizliresim.com/11/10/3/11883.jpg

sanırım aynı marka yaylardan kenan kullanıyordu bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olacaklardır

bunun bır parca numarası yok mu,sadece yaylara bakıp yorum yapılamaz

yayların farklı takılış şekilleri olayı değil..alt ve üst çapları farklı her aracın..bazen dizelle benzinli bile farkediyor..ayrıca resimden hiçbirşey anlaşılmaz..yayları belli bir kodu vs vardır ..olmadı satın aldığınız adama durumu anlatın..

F94671 K yay kodu bu arkadaslar..Aracımla bırlıkte kıbrıstayım gecen hafta bosch car service'de onduzen dagıldı yayların takılması ıcın ama adamlar soktukten snra deneyıp yayların yuvalarına oturmadıgını bana gosterdıler..Anca tornacıya goturursem yayları onun bı sekıl yapıp yayları yerlerıne uydurabılcegını ama bunnda saglıklı olmadıgını soyledıler..Hem on duzen bosuna dagıldı hemde bosuna 100tl verdım.SOnra satıcıyı aradım kodları ıstedı uyması gerekıo smdıye kadar hıc sıkayet almadık dedı.Smdı kıbrıstan yayları ıstanbula gondersem kargo parası 100tl.Yanı havaya 200tl atmıs olcam ztn yaylarıda o civar bıseye almıstım..Oyuzden sonkez deneymlı arkadaslardan yardım almak ıstedım..Eger yayların baska takılma seklı varsa bılmek ıstıyorum..Kesın olmayacagı kanısına varırsam gıdıp cope atıcam yayları okadar sınırlıyım cunku..Cevaplarınız smdıden sagolun arkadaslar

farklı takılıs sekıllerı yok burak,normal yayları nasıl takıyorlarsa takıcalar.urun numarasından arasıtırmak lazım dogru yayları gonderıp gondermedıgını bılmek ıcın satıcının.

mk2 olucak dıye belırttın satıcıyı bu arada dımı ?

2008 model leona dedım..mk2 demedım ama elımdekıler eskı kasann olabılır dıe dusnuorm..urun numarasından nerden arastırabılrım

fk nın sıtesınden bakabılırsın,onun dısında dırek maıl de atabılırsın adamlara.Mutlak cevap verırler

fk nın sıtesınden bakabılırsın,onun dısında dırek maıl de atabılırsın adamlara.Mutlak cevap verırler

Tesekkur ederım bı maıl atayım ozaman cewap gelırse yazarım burayada konuya bakan arkadaslarında bılgısı olur

Geri
Üst Alt