Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FK 5 cm yay alınır mı?

cckoc

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese,

Kısaca bir bilgi alabilir miyim acaba Satılık bir 5 cm FK yay var 2.el 200 liraya. Alınır mı mantıklı mıdır? Konfor ve kalite vs açısından. Ben eibach düşünüyorum ama alınır diyorsanız bunu almak istiyorum.

Teşekkürler

çin malı olduugnu bılıyorsun demı alman falan degıl aklında bulusun hıkaye o alman malı sozlerı falan

valla hiç bir bilgim yok ne malı olduğu hakkında . Hatta FK ne demek onu bile bilmiyorum. 180 e bırakıyorlar.

Eibach'tan şaşma derim Natan..

tamam sizin sözünüzü dinleyeceğim. Güvenilir bir 5 cm bulursanız sizden ricam bana haber verin. Teşekkürler

mümkünse Eibach olsun. piyasada ikinci el 5'lik bulman zor ama hergün malum siteyi gezmelisin bulmak için:)

valla ben fk 3.5cm kullanıyorum hıc sorun yasamadım ama param var sorun degıl dıyorsanız eıbach daha mantıklı sıze kalmıs...

Geri
Üst Alt