Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiyatta uygun ve kaliteli lastik markasi önerebilirmisiniz?

hayırlı olsun kumho da güzel lastikdir.
ama nokia na hiç bişey uymaz aynen şu an bile michelinden pahalı olduğuna bende şahit oldum 1 hafta önce 4 adet nokian kar lastiği aldım fiyat bütün markalardan pahalı.... ama süper bir lastikmiş yumuşak ve farklı...
favorim her zaman altın NOKİAN dır kalite ucuz değilmiş...

dedim ya direk nokian için girdim içeri. fiyatı michelinin üstüne çıkmış , şaşırdım... altımdaki lastiği bilerek kullanacaz artık. lastik olmasa da yumuşak ve sakin araç kullanımı ile dengeleyecez :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hayırlı olsun kumho da güzel lastikdir.
ama nokia na hiç bişey uymaz aynen şu an bile michelinden pahalı olduğuna bende şahit oldum 1 hafta önce 4 adet nokian kar lastiği aldım fiyat bütün markalardan pahalı.... ama süper bir lastikmiş yumuşak ve farklı...
favorim her zaman altın NOKİAN dır kalite ucuz değilmiş...

dedim ya direk nokian için girdim içeri. fiyatı michelinin üstüne çıkmış , şaşırdım... altımdaki lastiği bilerek kullanacaz artık. lastik olmasa da yumuşak ve sakin araç kullanımı ile dengeleyecez :)

zafer hocam yarın sınav görevin var mesaj gelmedi diye unutma sakın :) uyanamazsın yoksa :)

Nokian-Lassa

feridun kardeşim bugün lastikçimden içeri girip ,ilk sorum "Nokian V" serisi istiyorum :) fiyatı 270 tl olduğunu öğrendim. sonra Lassa, Bridg. , Mich. ortlama fiyatları 220 ile 260 tl arası. Tek seçenek olan daha önce de tecrübe edilen KUMHO KU31 ECSTA aldım. :)) 150 tl.
Ne diyosun ??????

ebat 195/55/15

hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileği ile, önceki lastiğinizin markası neydi?
sanırım bende yakın zamanda lastik alacağım. bir kaçgün sonra deneyimlirinizide paylaşırsanız lastik alacaklar açısından önemli olacağı kanaatindeyim.:eek:key:

Nokian-Lassa

feridun kardeşim bugün lastikçimden içeri girip ,ilk sorum "Nokian V" serisi istiyorum :) fiyatı 270 tl olduğunu öğrendim. sonra Lassa, Bridg. , Mich. ortlama fiyatları 220 ile 260 tl arası. Tek seçenek olan daha önce de tecrübe edilen KUMHO KU31 ECSTA aldım. :)) 150 tl.
Ne diyosun ??????

ebat 195/55/15

hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileği ile, önceki lastiğinizin markası neydi?
sanırım bende yakın zamanda lastik alacağım. bir kaçgün sonra deneyimlirinizide paylaşırsanız lastik alacaklar açısından önemli olacağı kanaatindeyim.:eek:key:

puhahapuhahapuhahapuhaha hahahaa .... ösym beni unuttu. ben kalkamasamda sorun değil. gerekli yerlere talimat verildi, görevlendirildi. sıkıntı yok !

Tabi muhakkak paylaşırım,beklentim yüksek olmadığı için tatmin eder kanaatindeyim. özellikle de bu fiyata! Bi önceki lastiğim GT Radial ChampiroBax . görevini ortalama 55bin km ile tamamladı. geri dönüşüm için hazırlar artık...:)

Neye göre michelin neye göre bridgestone..
Michelin türkiye yollarına uygun değil. Konfor ve yol tutuş mükemmel ama çok çabuk biter. Ve balon yapma riski fazladır.
Bridgestone'un performans serisi dışında diğer lastikleri iyi değildir.
Testlerde pirelli pzero üstün geliyor ama bana göre boş lastik.
Şuan asymmetric2 lastik aldım. Konfor yol tutuş frenleme anlamında fark yaratan ve güven veren böyle lastik gçrmedim. Bu fiyatlara çıkarsanız alacağınız tek lastik olsun. Çıkmazsanız da ucuz olan bütün lastikler aynı. Biri sert olur diğeri yumuşak. Fark budur yani...

Neye göre michelin neye göre bridgestone..
Michelin türkiye yollarına uygun değil. Konfor ve yol tutuş mükemmel ama çok çabuk biter. Ve balon yapma riski fazladır.
Bridgestone'un performans serisi dışında diğer lastikleri iyi değildir.
Testlerde pirelli pzero üstün geliyor ama bana göre boş lastik.
Şuan asymmetric2 lastik aldım. Konfor yol tutuş frenleme anlamında fark yaratan ve güven veren böyle lastik gçrmedim. Bu fiyatlara çıkarsanız alacağınız tek lastik olsun. Çıkmazsanız da ucuz olan bütün lastikler aynı. Biri sert olur diğeri yumuşak. Fark budur yani...
laf yok güzel lastik....195/55/15 ebatı yok sanırsam. ancak diğer tespitlerin de doğrudur...

yumuşak veya sert lastikleri neden ve niçin seçmek gerek.
kısacası sert lastikmi yumuşak lastikmi alınmalı?

yumuşak veya sert lastikleri neden ve niçin seçmek gerek.
kısacası sert lastikmi yumuşak lastikmi alınmalı?
:confused: yumuşak lastik : konfor arayanlara, bozuk yol şartı
sert lastik : performans ve yol tutuşuna göre (ince yanak) , düz yol şartı
kısacası : öncelikli olarak aracınızın jant ebatı, kullanım şekliniz, çevre şartlarınız belirleyicidir.

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
Geri
Üst Alt