Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiyatta uygun ve kaliteli lastik markasi önerebilirmisiniz?

petlas nasıldır kullanan arkadaslar var mı?

Lastik işi hafife alınmayacak bir iş...Ucuz olan her lastik bence kalitesiz...Sonuçta canımız 4 lastik üzerinde...Kaliteli Michelin,bridgestone gibi lastikler tercih edin derim...

petlas nasıldır kullanan arkadaslar var mı?

Fatih kardesim bizim muhasebe ofisinde elemanlara iş koşuşturmaları için verdigimiz bir kuheylanımız vardı..lastik ihtiyacı hasil oldu..Gecen yıl lastikcim çıkardı 4 tane petlas starmax serisi bir lastik önerdi..fiyatı lassadan 30-40 lira daha ucuz dedi tanesinde..bizde ucuz olsun dedik taktik...Bu kadar randıman alabileceğimi bu kadar konforlu olabileceği aklımın ucundan gecmezdi( fiyatına göre)...tabi tercih senin elbette ama ben kullandım memnun kaldım...belki lastiklerden beklentim dusuktu ondan böyle oldu ama yinede araştır derim..
Haa paraya kıyarım dersen elbette once Michelin sonra bridgestone derim...

bugün aldığım yarın ise takacağım lastik KUMHO KU31 ECSTA.....

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bugün aldığım yarın ise takacağım lastik KUMHO KU31 ECSTA.....

Nokian-Lassa

Nokian-Lassa

petlas velox sport diye bir modeli 160 TL , bridgestone 340 TL civarı gelde petlas alma işte aradaki fiyat farkı ortada :D çok bi fark yoksa niye okadar fark verelim ki?

petlas velox sport diye bir modeli 160 TL , bridgestone 340 TL civarı gelde petlas alma işte aradaki fiyat farkı ortada :D çok bi fark yoksa niye okadar fark verelim ki?

Nokian-Lassa

feridun kardeşim bugün lastikçimden içeri girip ,ilk sorum "Nokian V" serisi istiyorum :) fiyatı 270 tl olduğunu öğrendim. sonra Lassa, Bridg. , Mich. ortlama fiyatları 220 ile 260 tl arası. Tek seçenek olan daha önce de tecrübe edilen KUMHO KU31 ECSTA aldım. :)) 150 tl.
Ne diyosun ??????

ebat 195/55/15
hayırlı olsun kumho da güzel lastikdir.
ama nokia na hiç bişey uymaz aynen şu an bile michelinden pahalı olduğuna bende şahit oldum 1 hafta önce 4 adet nokian kar lastiği aldım fiyat bütün markalardan pahalı.... ama süper bir lastikmiş yumuşak ve farklı...
favorim her zaman altın NOKİAN dır kalite ucuz değilmiş...

Geri
Üst Alt