Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiyat ve Araç (destek)

ALi abi senınlede telefonda görüşmüştük :) Sunroof lazım bana..Bu leonda başka duruyor sunroof.. BU aracada dün baktım dakika dakika güncelliyorum ilanları :)) Aracın arkasındaki stıcker sanki *** ye ait gibi.. 2010 lara suan pek bakmıyorum abi.. Alacagım arac dusuk km de olmalı cunku en az 7 8 sene kullanmayı duusnuyorum.. sorun cıkartmasssa.. Araba aldıktan sonra EV almayı dusunuyorum.. Ev için kredi cektıgımdede :)) Bırde araba derdı dusunmek ıstemıorum 7-8 sene.. o yuzden modelın oldugunca yuksek ve km nın oldugunca az olması.. Satarkende boyle ekstralarından dolayı cabuk satılmasını ıstedıgım bır arac arıyorum.. Leon bulamıycam anlasılan :)) Vaz gececem gıbı..

:=) Adamla görüştümde baskasına söz verdım dedı... Bugunde o baskası aracı 36.500 e almıs.. kactı yanı.. :))

Artık sıkıldım leon aramaktan..vazgececem hevesım kacmaya basladı :D Cıkmıyor karsıma ıstedıgım araba.. Ya apaçi arabası yada bomboş arabalar var ınternette.. Duzgun olan arabalarada bi kamyon para ıstıyor adamlar.. Arada sırada tufa düşüyor ama onuda eli cabuk olan alıp goturuyor..

Kımı arasam arabasını sattı :)) Arabasını satamayan varsa arıyım ;D

Geri
Üst Alt