Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiyat ve Araç (destek)

sermet34

Kayıtlı Üye
Seat Leon 1.4 TSI Style 2011 Model 39.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 98911127

Arkadaşlar merhaba; Bu araç için ne dersiniz. ? 2011 arıyordum fakat yok bulamıyorum istediğim gibi istediğim paraya.. 17 jant ve sunroof (eps paket olursa dadından yenmez) ama bulamadım 35-36-37 ye kazasız belasız..

En son dolanırken istediğim özelliklerde 2011 kasa fakar ruhsatta 2010 model olan bir araç buldum.. daha 9.500 km'de.. Bu aracı tavsiye edecek olan varmı birde en fazla ne kadar verilmelidir bu araca.. :) 1 ay oldu hala araç alamadım :))

Birde bu araç var http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...cidan-sunrooflu-boyasiz-leon-125825540/detay/ fakat bundada istediğm jant yok fakat 2011 model.. birde 23.000 km de aslında daha dusuk km de ıstemıyorum ...

Ne dersiniz ?

inş en kısa zamanda gönlüne göre ve isteğine göre bir araç bulursun.. akat bunların fiyatları bana biraz yüksek gibi geldi..

:) Bende oyle dıyorum zaten maksimum verecegım rakam en kralına 37.000 TL'dır .. Fiyatlarınız yuksek dedıgımde işine gelmıyorsa alma diyorlar.. Öylede edepsizler :))

Sedat kardeşim öncelikle gönlünden geçen paralara istediğin gibi bir araç bulmanı temenni ediyorum... Çok iyi araştırmanı ve bulduğun aracı uzmanlara göstermeden, geçmişini iyice araştırmadan kesinlikle alma derim ki 35 ila 37bin liaralar da çok büyük para ona göre dikkatli davran kardeşim... Şimdiden hayırlısı olsun...

Ben yaklasık 5 yıldır kendı aracımı kullanıyorum ( sahsıma ait ) o yuzden arabasız kalmak bana cok zor gelır.. kendı aracımıda enısteme verdım 1 haftaya teslım edecem :)) Alttada resımlerı var eski aslanımın :)) Cok aramam ınsallah.. Cunku cok sevıyordum eskı aracımı yol tutusu bir harıkaydı kullananlar bılır.. Yenı kasa hıc kullanmadım Yol tutusu nasıl acaba.. ESP falan olmasa sorun olurmu bu aracta.. Cogunda ESP yok cunku.. Yanlıs bılmıyorsam 2003 leonumda ESP var ama olmayadabılır.. Var dıye bıldıgımden ESP olmassa ne sorun yasarım acaba. Vİrajlarda bir onemı varmı bu ESP'nın yoksa sadece padinaja karsımı etkili.. ?? Bu arada adamı aradım 38.500 dıyor :)) Eyvallah dedım o defterıde kapattım..

Ben yaklasık 5 yıldır kendı aracımı kullanıyorum ( sahsıma ait ) o yuzden arabasız kalmak bana cok zor gelır.. kendı aracımıda enısteme verdım 1 haftaya teslım edecem :)) Alttada resımlerı var eski aslanımın :)) Cok aramam ınsallah.. Cunku cok sevıyordum eskı aracımı yol tutusu bir harıkaydı kullananlar bılır.. Yenı kasa hıc kullanmadım Yol tutusu nasıl acaba.. ESP falan olmasa sorun olurmu bu aracta.. Cogunda ESP yok cunku.. Yanlıs bılmıyorsam 2003 leonumda ESP var ama olmayadabılır.. Var dıye bıldıgımden ESP olmassa ne sorun yasarım acaba. Vİrajlarda bir onemı varmı bu ESP'nın yoksa sadece padinaja karsımı etkili.. ?? Bu arada adamı aradım 38.500 dıyor :)) Eyvallah dedım o defterıde kapattım..
vide oyu izle ve kararı kendin ver
[video=youtube_share;cIxeIKYEU-Q]http://youtu.be/cIxeIKYEU-Q[/video]

:)) :)) Fazlasıyla acıklayıcı :)) Sagolasın hatta keşke bu kadar acıklamasaydın :)) Sımdıde ESP dıye taktım ESP'lı araba bulamıyorum :) 37,000 TL' ye alınacak :) başka bir araç varmı.. Tavsiye edebileceğiniz böyle yüksek modeli olan.. Ben nıye Leona taktım bılmıyorm.. Pişman olurmuyum onuda bılmıyorum.. Umarım benı tatmın eder acalgım arac.evin Hatunundan laf yemek ıstemıyorum :)))

Geri
Üst Alt