Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiyat ve Araç (destek)

:=) Adamla görüştümde baskasına söz verdım dedı... Bugunde o baskası aracı 36.500 e almıs.. kactı yanı.. :))

Artık sıkıldım leon aramaktan..vazgececem hevesım kacmaya basladı :D Cıkmıyor karsıma ıstedıgım araba.. Ya apaçi arabası yada bomboş arabalar var ınternette.. Duzgun olan arabalarada bi kamyon para ıstıyor adamlar.. Arada sırada tufa düşüyor ama onuda eli cabuk olan alıp goturuyor..

Kımı arasam arabasını sattı :)) Arabasını satamayan varsa arıyım ;D
vala kardesım ben cok aradım sonunda aldım 10 gun once vazgecme cok ararsın leon rahatlıgını ılla sunroof olacak dıe takılı kalma bence

sermert34, İlan çok az durdu hemen kaldırdılar. Söz verdiği kişi galeri. :) Araba FB plaka. Ertesi gün ilanı galeri koydu.
Ben de dün gidip o araca kapora bıraktım. ilk sahibinden alamamanın biraz maliyeti oldu.
Benimde senin gibi sunroof takıntım vardı. :)
O yüzden 3'üne 5'ine bakmadım araba temizdi.
Pazartesi, salı benim iş belli olur, bi aksilik olursa burdan haber ederim. Gider araca bakarsın :)

Geri
Üst Alt