Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiyat konusunda görüş belirtebilir misiniz?

fiyat normal ama piyasa ölüü malesef birazdaha bekleyeceksınız gıbı gözukuyor

kaza fotoğrafını eklediğimden dolayı ilan şu anda inaktiftir bir iki saat içinde kontrol ederseniz tekrar görebilirsiniz

Bence fiyat gayet makul bizim milletimiz işte malı öldürüp almaya bayılır böle böle kendilerini tatmin edecekler ya neyse kardeşim arabanda on numara inş.istediğim fiyata satarsın bi ara borcumuz vardı bizimde jettamız var onu satıp ibiza alıp geri kalanıylada borcumuzu ödeyecektir kısmet olmadı geride vazgeçtik o zamanda olsa gözüm kapalı antepten gelir alırdım valla :)

Bence fiyat gayet makul bizim milletimiz işte malı öldürüp almaya bayılır böle böle kendilerini tatmin edecekler ya neyse kardeşim arabanda on numara inş.istediğim fiyata satarsın bi ara borcumuz vardı bizimde jettamız var onu satıp ibiza alıp geri kalanıylada borcumuzu ödeyecektir kısmet olmadı geride vazgeçtik o zamanda olsa gözüm kapalı antepten gelir alırdım valla :)

eyvallah teşekkür ettim iyi moral oldu söyledikleriniz. Bu arada ilan tekrar yayına girmiştir, kazalı halinin fotoğrafını da ekledim, isteyen görebilir.

40-41 veren çok çıkar, yaz yaklaştıkça müşteri de artar. millet hazirandan sonra tatil için araba bakmaya başlıyor, bu sene ramazandan dolayı sarkar, haziran temmuzda alıcısı çok çıkar....

oncelikle hayirli satislar.
fiyatin bence normal dusuk bile sayilir.
2 handikapin var para verip aldigin ozel rengi herkes begenmeye bilir.
yok cok janjanli yada boya rengi tutmaz
zor satilir diye biraz cekingen davraniliyor olabilur.
ulkemizde malesef duz mantik isler
beyaz .gri renkler cok alici bulur.
birde aciklamayi baya uzun tutmussun.
inan kimse okadar yaziyi okumaz .
cunku ilgilenmez. anlamaz bile cogu ekran buyukmus bluetooh varmis yagmur sensoru far sensoru.
hepsini ful zanneder ;)
yeterki kaza boya olmasin cok tutulan renk olsun.
hayirli satislar insallah en kisa zamanda yeni sahibini bulur senin duldul;)

Geri
Üst Alt