Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Fiyat Düştü Acil 2015 Seat Ibiza Style Plus Paketli Uzatılmış Garantili

Konu, 'Satıyorum' kısmında celalselduz tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. celalselduz

celalselduz SCW Üyesi

42
    34
    18
    Sahibinden ilan no:
    Satış konusu için lütfen kurallarımızı okuyunuz[\B]

Celal Seldüz
    0554246xxxx
    0541343xxxx

Son fiyat 43250.(güncelleme: yeni fiyat 42750) Ciddi alıcılar ile araç başında uygun bir pazarlık yapılır. Style plus paketliler içinde en ucuz olmasının yanında sadece style paketlilerin bile en ucuzlarından biridir.

Aracın ilk sahibiyim. Bu ilanın yazıldığı an itibari ile 8550 km'dedir. 2015 Ağustos çıkışlı, makyajlı kasa denen yeni modeldendir. Style plus paketi mevcuttur, sıradan style modelleriyle karıştırmayınız. Plus pakedinin aracın fiyatına ilavesi 2600 TL'dir. Plus pakedinin ilaveleri aşağıda yazılacaktır.

Aracın rengi çok beğenilen ve aracı öne çıkaran Alor Mavi rengindedir. Bu metalik rengin aracın fiyatına ilavesi 1600 TL'dir.

Tüm tamirleri Doğuş Oto Seat yetkili servisinde yapılmış olan sürtme şeklinde kazası olmuştur, sağ ön çamurluk değişmiş, kaputun köşesine ve ön tamponun sağ tarafına lokal boya uygulanmıştır, kesinlikle ilk günkü gibi olmuştur. Kazalı hali ve ne kadar küçük bir kaza olduğu son fotoğrafta görülebilir.

2+2=4 yıllık uzatılmış garanti 1800 TL aracın fiyatına ilave edilerek alınmıştır. İsteyen bunu iptal ettirip parasını alabilir. Ben aldığım gibi satmak için iptal ettirmiyorum.

Aracı satmamın tek nedeni kaporasını verdiğim aynı renk Seat Ibiza'nın otomatik viteslisini alacak olmamdır. Bu sebepten 40 bin olur mu, takas olur mu tarzı isteklerle lütfen gelmeyin cevap dahi vermem, işim acele olmasa 46000'den kuruş aşağı zaten satmazdım bu daha sıfır kokusu üstünde duran aracı, aynı paketlisinin ve uzatılmış garantilisinin sıfırını isteyen 52000 vererek alabilir. Zaten sitede muadillerine bakarsanız fiyatının en ucuz olan olduğunu görürsünüz, boş konuşmalarla birbirimizi yormayız. Lütfen aracın özelliklerini tek tek inceleyin hiçbir şeyi eksik bırakmadan yazmaya çalıştım. NCAP çarpışma testlerinden 5 yıldız almış bu aracın özellikleri sizi etkileyecektir.

Resimlerin hepsi yeni çekilmiştir. İsteyene daha fazlası gönderilecektir.

Araç hakkında soru sormak için mesaj gönderebilir veya yandaki numaradan haftanın 7 günü sabah 7 - gece 11 arası arayabilirsiniz.

Aracı gün içerisinde İstanbul Başakşehir, akşamları da İstanbul Beylikdüzü'nde görebilirsiniz. Görmek istediğinizi 1 gün önceden belirtirseniz ona göre program yapabiliriz.

1.2 Seat Ibiza, Style Plus, 90 HP, 160 nm tork, Alor Mavi renk Özellikleri:

Yakıt Tüketimi:

Şehir içi: 6,4-6,5 lt (benim tecrübelerime göre İstanbul trafiğinde ortalama 27-30 kuruş arası yakıyor km başına)

Şehir dışı: 4-4,5 lt arası

Döşeme tipi:

Titanyum siyah mundaka iç döşeme

Jantlar:

15 inch alüminyum alaşımlı jantlar

Style Paketi Özellikleri:

15" Alüminyum Alaşım Jantlar ----- Krom Kaplı Ön Izgara ----- Gövde Rengi Kapı Kolları ve Yan Aynalar ----- Elektrikli / Isıtmalı Yan Aynalar ----- Dönüşe Duyarlı Ön Sis Farları ----- LED Gündüz Sürüş Farı / Led Arka Stop Lambaları ----- Otomatik Klima ----- Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Elektromekanik Direksiyon ----- 6 hoparlörlü ses sistemi (4 hoparlör + 2 tweeter) ----- Çok Fonksiyonlu Deri Direksiyon / Bluetooth / Aux-in ----- Yol Bilgisayarı ----- Sürücü Koltuğu Yükseklik Ayarı ----- Parçalı Katlanabilir Arka Koltuklar-----Sürücü / Yolcu Koltuğu Arkası Cep ----- Elektrikli Ön / Arka Camlar ----- Hız Sabitleme Sistemi (Cruise Kontrol) ----- Deri Direksiyon,Vites Topuzu ve El Freni ----- Kauçuk Paspas ----- ABS (Anti Blokaj Fren Sistemi) ----- ASR (Elektronik Patinaj Önleme Sistemi) ----- ESC ( Elektronik Stabilite Kontrolü) (aracın savrulmasını engeller) ----- EBA (Acil Fren Destek Sistemi) ----- EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı)(virajda yan yatmayı engeller) ----- HBA (Hidrolik Fren Asistanı) ----- MSR (Motor Çekiş Kontrol Sistemi) ----- EDL (Elektronik Diferansiyel Kilidi) ----- ESBS (Elektronik Stabilite Frenleme Sistemi) ----- Lastik Basınç Uyarısı ----- Yokuş Kalkış Destek Sistemi (Hill Hold) ----- XDS (Elektronik Dinamik Diferansiyel Kilidi) ----- Ani Frenlemede Otomatik Yanan Flaşörler ----- Aktif Gergili Ön Emniyet Kemeri ----- Sürücü ve Yolcu Ön ve Yan Hava Yastıkları ----- Emniyet Kemeri Uyarısı ----- Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi ----- İkincil Çarpışma Freni ----- Yorgunluk Tespit Sistemi ----- Ön Yolcu Hava Yastığı İptali ----- Immobilizer ----- Arka Koltukta 2 Adet Çocuk Koltuğu Sabitleyicisi (ISOFIX) -----Top Tether ----- Disk Frenler Ön/Arka

Style Plus Paketi Özellikleri:

6,5" Dokunmatik Renkli Ekranlı Radyo ----- CD, MP3 Çalar ----- USB, Aux-in, SD Kart Girişi ----- Bluetooth ----- Direksiyondan Kumandalı Ses Sistemi / 4 Hoparlör + 2 Tweeter) ----- Arka Park Sensörü ----- Elektronik Paket: Yağmur Sensörü ----- Kendiliğinden Kararan İç Dikiz Aynası ----- Otomatik Yanan Farlar ----- Coming Home-Leaving Home Özelliği (Eve Kadar-Araca Kadar İzleme Fonksiyonu) ----- Katlanabilir Yan Aynalar

[doublepost=1463379904,1463227429][/doublepost]

aracın fotoğraflarının devamıdır:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Mayıs 2016
  2. seckin2001

seckin2001 Avrupa Bölge Sorumlusu

2.024
    1.671
    113
    hayırlı satışlar usta

3. celalselduz

celalselduz SCW Üyesi

42
    34
    18
    Fiyat güncellenmiştir:

Satış konusu için lütfen kurallarımızı okuyunuz[\B]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Mayıs 2016
  4. brave

brave SCW Üyesi

2.176
    171
    63
    arac otomatikmi ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. celalselduz

celalselduz SCW Üyesi

42
    34
    18
    değil düz vites, kendim otomatik alacağım için satıyorum, sitedeki en ucuz yeni ibiza 2015 otomatik 48 binden başlıyor.
    [doublepost=1463470218,1463408536][/doublepost]arkadaşlar bu arada forum üyelerine özel çok ciddi bir indirimim olacaktır, bilginiz olsun. öncelikle foruma gitsin diye şu anda ilan fiyatını aklımdaki fiyata düşürmüyorum.
    [doublepost=1463517235][/doublepost]arkadaşlar son ve dip fiyat pazarlıksız 41500'dür, gerçekten piyasanın en ucuzu, ihtiyacı olan kaçırmasın derim fiyatı rakipsiz şu anda, bundan kuruş aşağı inmeyeceğim satılmazsa ibiza'ya devam leon'a güle güle, acil fiyat olarak üstüme düşen kadar düşürdüm piyasanın dibini buldum zaten.
    [doublepost=1463633451][/doublepost][​IMG]

konu günceldir.

Bunu beğendi. brave bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş