Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiyat bilgisi

zizi

Kayıtlı Üye
Merhabalar

2010 model (2011 kasa) 1.4 TSİ sunroof'lu beyaz Agra jantli 5.200 km de aracımı satarak yerine Yeni Astra benzinli Cosmo paket otomatik vites sıfır veya düşük km de ikinci elde olabilir bir arac almayı düşünüyorum.

Aracım ilk günkü gibi temiz bir arac hata yok kısacası.

Takastaki veya Binici fiyatı konusunda sizlerin fikirlerini almak istiyorum.

Tesekkurler

Hayırlısı olsun kardeşim ama seat tan ben vazgeçmezdim :D

Teşekkürler. Leondan aslında memnunum. Gecen hafta arkadaşımın yeni aldığı Astra cosmoyu kullananınca değiştirme fikri oluştu bende. İç mekanı harika. Plastik malzeme cok kaliteli.Performansida gayet iyi.

agralarınızı ben alabilirim :D Astra 1.6 dizel çıkartsaydı gözüm kapalı alırdım gerçekten duruşu güzel araç..

Fazla km yapmadığım icin dizel veya benzinli benim icin fark etmiyor. 2010 Temmuz'dan bugüne kadar 5200 km.

DOD'a verirseniz 34.000 TL'ye alırlar büyük ihtimal.

Kendim satsam (pazarda veya sahibinden.com) gideri ne olur? Fikriniz var mı?

malzemekalitesine birşey diyemem opelin gerçekten seattan daha kaliteli arkadaşının aracı 180 lik olandanmı bilmiyorum lakin 100o tl farkla revo abt chip tunin g ile opel kadar performanslı bir aracın olur

bu biraz şans meselesi fiyat, aracın ederi bence 40000 lira. 38'e rahat satarsınız.

Katılıyorum size biraz sansa bağlı. 38-39 fiyatlara bencede gider gibi geliyor.

Geri
Üst Alt