Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Fiyat bilgisi

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında zizi tarafından paylaşıldı.

1. zizi

zizi SCW Üyesi

79
    2
    8
    Merhabalar

2010 model (2011 kasa) 1.4 TSİ sunroof'lu beyaz Agra jantli 5.200 km de aracımı satarak yerine Yeni Astra benzinli Cosmo paket otomatik vites sıfır veya düşük km de ikinci elde olabilir bir arac almayı düşünüyorum.

Aracım ilk günkü gibi temiz bir arac hata yok kısacası.

Takastaki veya Binici fiyatı konusunda sizlerin fikirlerini almak istiyorum.

Tesekkurler

2. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    Hayırlısı olsun kardeşim ama seat tan ben vazgeçmezdim :D

3. zizi

zizi SCW Üyesi

79
    2
    8
    Teşekkürler. Leondan aslında memnunum. Gecen hafta arkadaşımın yeni aldığı Astra cosmoyu kullananınca değiştirme fikri oluştu bende. İç mekanı harika. Plastik malzeme cok kaliteli.Performansida gayet iyi.

4. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    agralarınızı ben alabilirim :D Astra 1.6 dizel çıkartsaydı gözüm kapalı alırdım gerçekten duruşu güzel araç..

Bunu beğendi. eScape bunu beğendi.
  5. zizi

zizi SCW Üyesi

79
    2
    8
    Fazla km yapmadığım icin dizel veya benzinli benim icin fark etmiyor. 2010 Temmuz'dan bugüne kadar 5200 km.

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    DOD'a verirseniz 34.000 TL'ye alırlar büyük ihtimal.

7. zizi

zizi SCW Üyesi

79
    2
    8
    Kendim satsam (pazarda veya sahibinden.com) gideri ne olur? Fikriniz var mı?

8. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    malzemekalitesine birşey diyemem opelin gerçekten seattan daha kaliteli arkadaşının aracı 180 lik olandanmı bilmiyorum lakin 100o tl farkla revo abt chip tunin g ile opel kadar performanslı bir aracın olur

9. kimiferhat

kimiferhat SCW Üyesi

76
    5
    8
    bu biraz şans meselesi fiyat, aracın ederi bence 40000 lira. 38'e rahat satarsınız.

10. zizi

zizi SCW Üyesi

79
    2
    8
    Katılıyorum size biraz sansa bağlı. 38-39 fiyatlara bencede gider gibi geliyor.

Sayfayı Paylaş