Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiyat analizi hakkında...

EmreKLKSZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
iyi akşamlar. Suan aklıma gelen, bir kac sportif aksesuar canlandı gözümde. 2012 kırmızı leon FR sahibiyim. Fr'ımda bir kaç değişiklik yapmak istiyorum.

bunlar; Orjinal R koltukları, orjinal koruyucu seat logolu yan aynalara oturan çadır. orjinal spor pedallar ve son olarak orjinal bi xenon farlar. Serviste bunların fiyatlarını bilen var mı ? xenon hakkında bilgim var ama digerleri hakkında yok. Suan aklıma geldigi icin servisi arayıp bilgi edinme gibi bir lüksümde yok :) bilgisi olan kardeslerim abilerim arkadaslarım var ise paylasımlarını bekliyorum....

SPORTİF | SEAT Türkiye Koltukları bilmeyenler buradan görebilirler..

Yeni Leon fr alıp bi-xenon seceneğini taktırmamanız en büyük eksiklik,daha önceden 4.500 tl olan rakam şu anda 1000 tl farklı,On un haricinde yay,marşpiyel ve spoiler yeterlidir..

Yeni Leon fr alıp bi-xenon seceneğini taktırmamanız en büyük eksiklik,daha önceden 4.500 tl olan rakam şu anda 1000 tl farklı,On un haricinde yay,marşpiyel ve spoiler yeterlidir..

Abi ben aracı 2012 30 haziranda aldım o zaman bu kampanya yoktu sanırsam olsa idi söylenirdi bana. Ayrıca sırf hemen almak icin aracı 1 gun sabredemedim bandrol bana yüklendi :))))

cadır 300 tl cıvarında onermem eger dısardaysa garajda degılse calarlar pedal setıde 300 cıvarı olması gerekıyordu ha bu arada leona cupra spoıler cok yakısıyor anatomıkte dıyorlar eger dusunursen benım bır arkads yapıyor bende almayı dusunuyorum sana lınkını atıyorum

aracım kapalı garajda fakat ben cok takıntılı biriyim kış geldi garaja acılan ufak bir bölme varhava girebilen yazın nem oranını yukseltip oksitlenme yapıp aracın boyasına zararr vermemesi icin yaptırdım. ne kadar dogrudur ve ya yanlıstır bilemem ki o derece takıntılıyım. hafta sonlarını ist dısında tekirdag taraflarında geciriyorum/geciriyoruz ( ailecek olsun vs ) o bakımdan tekirdagda ki evimizde garaj yok haliyle kapı onunde duruyor. tekirdagda arabayla gezmeyiz genelde o bakımdan iki gün yatar aracım. bende çadır düşünüyorum. ki kış geldi fakat illa ki gidilecek gunlerimiz olacak.... ben simdiden tedarik etmek istiyorum elbet yaz gelecek elbet ilkbahara cıkacagız :) haliyle lazım edecek..

tesekkur ediyorum ama spoiler dusunmuyorum sadece dusundugum koltuklar pedallar cadır ve xenon ....

Çadır pek tavsiye etmem,aracın boyasını çizdiği kanaatindeyim...

Çadır pek tavsiye etmem,aracın boyasını çizdiği kanaatindeyim...

ulvı abı ben de bır hafta evde olmuyorum mahallede kalıyor arac bende yumusak pamuklu kumas aldım sagolsun annemde dıktı ortaya bıseyler cıktı sence buda cızermı resmını eklıyorum

bende seatten orjınalını alım dedım fıyat bıraz fazla geldı onun dısında calarlar dıyede boyle bır cozum buldum :D

bu yaptırdığını yazın kullanma açık renk kumaştan diktir kavurursun arabayı

Piyasada satılan naylon türü ürünlere nazaran daha sağlıklı olur...Ancak çadırı aracın üzerine orttugunuzde rüzgarla vs dolan toz tabakası aracin kaporta aksamı ile çadırın arasına dolmakta ve çadırı kaldırırken kılcal çiziiklere neden olmakta..belki yağmurdan çamurdan günesin ultraviyole ışınlarından korumuş olsada fazla süreli kullanımlarda hava ile temasın azalması na neden oluşu iyice metale yapismasina neden oluyor ister istemez ne kadar dikkat etsenizde çıkarırken çiziyor...en güzeli 6ayda bir boya koruma yaptırmak benim kanaatim..

Geri
Üst Alt