Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fiyat alıcam yardımlarınızı bekliyorum

ermanitouch

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

İbiza ST 1.2 tsi dsg almak için kararımı verdim.
opsiyonel olarak;
1. esp paketi
2. Track gri
3. 16'' fabula jant
4. design paketi
5. tekno paket

Araç bu haliyle liste fiyatı üzerinden 41.170 tl

olacak. sitemize yeni üye olduğumda bazı arkadaşlar fiyat almadan önce haber vermemi yardımcı olabileceklerini söylemişlerdi. İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.
Sadece Altur bayinden fiyat aldım orası da sadece 200 tl indirim yapabileceğini söyledi.
Elindeki leon tdi dsg ler için 1.000 tl kadar indirim yapabileceğini, fakat ibiza da fazla bir şey yapamıyacağını söyledi.

Sizce aracım geldiği zamanki liste fiyatı üzerinden ne kadar indirim alabilirim? 500 tl kadar alabilir miyim mesela? İlk defa sıfır araç alacağım için bu konuda çok tecrübem yok.

Yardımlarınızı ve yönlendirmelerinizi bekliyorum,

Saygılar,

merhaba,

fiyat talebinizi ileteceğim size aldığım fiyatı söylerim.

görüştüm saat 17,30 civarlarında seat araçlara zam gelmiş siz yeniden fiyat labilirmisniiz muhtemelen bu fiyatı size aynıu bayi vermeyebilir.

fiyat konusunda iyi pazarlığı görkem yapıyor o da sorup dönecektir size

bu araç özel siparişe girer sanırım en az 2 ay bekler ve fiat garantisi asla olmaz

Doğuş Oto Maslak, Uğur Kaynar, 0212 366 9670 'den arayıp fiyat alabilirsiniz. Kendisi abim olur, forumdan benim yönlendirdiğimi söyleyin, ismim Seçkin, elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacaktır...

bu araç özel siparişe girer sanırım en az 2 ay bekler ve fiat garantisi asla olmaz

evet doğru sipariş olacak 2-3 ay arası süre öngördüler. Ancak ben aracın teslim tarihindeki güncel fiyatları üzerinden şimdiden apzarlık yapabilir miyim?

Örneğin o günkü güncel fiyatı üzerinden 500 tl indirimi şimdiden anlaşabilir miyim?

Doğuş Oto Maslak, Uğur Kaynar, 0212 366 9670 'den arayıp fiyat alabilirsiniz. Kendisi abim olur, forumdan benim yönlendirdiğimi söyleyin, ismim Seçkin, elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacaktır...
Seçkin Bey,

teşekkür ederim. Abiniz ile temasa geçeceğim.

evet doğru sipariş olacak 2-3 ay arası süre öngördüler. Ancak ben aracın teslim tarihindeki güncel fiyatları üzerinden şimdiden apzarlık yapabilir miyim?

Örneğin o günkü güncel fiyatı üzerinden 500 tl indirimi şimdiden anlaşabilir miyim?
o kadar indirimi her türlü alırız söz vermiyeyim fakat fazlasınıda alırız fakat geldiği gün kur farkı araç zammı ne olur bilemem

Geri
Üst Alt