Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fix It denemem..üzücü gün sonrası

bakalım bir istanubul yapayım da benim de derdim oradan boyanın kabarması ve su alıp paslanması onla ilgili birş şey yapılmalı bakalım en güzeli ne olacak

Araba cizenler hakkinda hep ayni seyi dusunmusumdur...Onlarin sucu degil ; suc hep annelerinin yanlis meslek secimi....

gecmıs olsun abı ben rutus yaptırmıstım boya dokuldu aldım beyaz oje surdum haladaha yerınde duruyor.

çok çok geçmiş olsun canım kardeşim beterinden korusun seni rabbim

varol abi geçmiş olsun..O çizenler inş benim arabayı da çizmez..))nede olsa aynı memleket....))

varol abi geçmiş olsun..O çizenler inş benim arabayı da çizmez..))nede olsa aynı memleket....))

sağolasın inşeAllah çizmez..görünmüyorsun hocam nerelerdesin...gece öğretmenevinin önünden geçerken takmış anahtarı.........................................

Geri
Üst Alt