Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fix It denemem..üzücü gün sonrası

Topshopmudur nedir orda satıyorlarmış bir ürün TV de gördüm ama nasıl kandırmaca yapıyorlar.. Göz var nizam var... Arabayı tebeşir gibi birşeyle çizmişler üstünden ürünü geçiriyorlar güya geçiyor :D

geçmiş olsun abi allah beterinden korusun

Varol abi geçmiş olsun :( eli kırılsın yaa insanların çalışarak emek vererek aldığı hiç bir şeye saygı yok bu kadar mı hasetle doluyuz yaa

bendeince bir çizik var kaputun üstünde nasıl çizildi ne zaman çizildi bilmiyorum bende işe yararmı acaba bende düşünüyorum ama reklemlar gerçekten çok aldatıcı orada her çiziği şıp diye kapatıyor kafama yatmamıştı zaten :mad:

topshop da satılan 69 lira adı smart pen ben aldım fix it fiyatı 15 lira..
not arkadaşlar ben uygulamada hata yapmışım dün kalemin ucuna takılması gereken keçe gibi bişi var onu yeni gördüm bugün arabayı yıkatacağım araba kar suyu ve yolda tuz yedi ..onları temizleteyim güzel bir yıkansın sonra tekrar deneyeceğim bakalım..hoş çizik derin umudum yok ama denemesi bedava

varol abı gunes ısıgı altında yapıldıgında %100 etkı edıyormus bu urun. cunku gunesın uv ısınları sayesınde cızıgı kapatıormus

varol abı gunes ısıgı altında yapıldıgında %100 etkı edıyormus bu urun. cunku gunesın uv ısınları sayesınde cızıgı kapatıormus

bende yazan gölgede yap güneşin altına çıkar diyor..güneş ışığı için yazı beklemem lazım..:D güneşte bir daha denerim

Geri
Üst Alt