Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fix It denemem..üzücü gün sonrası

- 48 -

Kayıtlı Üye
evt dün iki üzücü olay yaşadım
birincisi arabamı cuma saat 5 gibi yıkattım sonra kenara çektim..
ve cumartesi sabah kalktım arabaya binip gezece..O DA NE sol ön çamurlukta..50 cm uzunluğunda bir çizik...anahtarı takmış geçerken...
ağzıma ne geldiyse sövdüm hem de nasıl hala sövüyorum..
sonra da diyorum vardır bir hayır daha beteri olabilirdi..
neyse ama bu tarz hasetleri olanlara ne kızsak sövsek azdır..
antepde praktikerde gezerken fix it almıştım belki lazım olur diye..
işte burda denedim..
VE SONUÇ
hiç bir işe yaramadı
sade çok çok çok ince kılcak çizikleri anında kapatıyor...
hani derler ya KIL var KIL var
bendeki dinazor KIL'ı gibi çizik olduğu için işe yaramadı daha sonra araba ile gezdikten ve kaporta ısındıktan sonra bir daha deneyeceğim ama çok ince tırnak sürtmelerinden olan çizklerde işe yarıyor..
şimdi de fotoları önce imaja sonra buraya yükleyip konuyu açacağım
ikinci olayda..dün otoban dan antepe giderken araba aniden gaz kesti daha doğrusu ben gaz'a basınca devir düşmeye başladı..
sonra vites küçülttüm bir daha denedim ama yok..dedim gazın ucuna basınca araba gidiyor ama hızlanmıyor..
1 dakika sonra geçti..eve dönüşte bu sorunu yaşamadım..

img00001201101231543.jpg

img00002201101231543.jpg

img00003201101231543.jpg

img00004201101231543.jpg

img00005201101231543.jpg

abi senin çizik derin görünüyor..eğer tırnağın takılacak kadar derinse,kalemler bir işe yaramıyor maalesef..geçmiş olsun.gözü olanın gözü çıksın

abi senin çizik derin görünüyor..eğer tırnağın takılacak kadar derinse,kalemler bir işe yaramıyor maalesef..geçmiş olsun.gözü olanın gözü çıksın

hemde nasıl derin iett kanalizasyon çukuru gibi kazmış kim kazdıysa orda mı çalışmış daha önceden adam anlamadım

geçmiş olsun abi bu fix it e fixtirgit demek istiyorum bi halta yaradığı yok onun malesef...:mad:.... Rabbim beterinden korusun.....

geçmiş olsun abi bu fix it e fixtirgit demek istiyorum bi halta yaradığı yok onun malesef...:mad:.... Rabbim beterinden korusun.....

AMİN hepimizi beterinden korusun..
bu dediğin gibi fizlemiyo fixlediğin komple cila ile de hallediyorsun daha ucuza geliyor ve iz belli olmuyor..tavsiye komple cila

geçmiş olsun varol abi gerçekten çok üzüldm..kendi arabamı geçtim başkasnn aracına bile kıyamıyorum böle bişey olmasını ....o gaz yememe durumu çiğil atmış olabilir mi bnmde başıma gelmişti götürdüm ustaya öle demişti

geçmiş olsun abi.yapanın çıkar bir yerinden bu kalmaz yanına:mad:

bende denedim 2 tane aldım hatta yalan bir kalem o ...

Varol abi bence boyacıda rütuj yaptır derin çiziklere başka birşey yapılmaz.Rütuj yaptırki ilerde oradan boya kabarma yapmasın.

xx

Varol abi geçmiş olsun:( Bunu yapan yaratığada içimden geçenleri gönderiyorum..!

Geri
Üst Alt