Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

First Stage 3 İbiza Cupra Tsi 180

1 ay önce golf teslim alırken doğuşoto maslak'ın garajındaydı test aracı cuprayla bocanegra..
bende aracı avekten alırken doğuşun elinde diye araç doğuşta test etmiştim..
teme çıkıp gazlayabiliyorsun ama 30dk kalmıyor araç sende..

Sen de bilenmeye basladin sanirim Emre:)

valla abi peder bişiler olabilir seneye falan demeye başladı :) yakıtım çok değişmez ama gidişi çok değişir de cupra değilde alırsam polo gti alırım :)

test sürüşünde zaten nasıl gittiğini görmek için değil süspansiyon ses yalıtımı donanım gibi özelliklere bakmak için çıkarım genelde ilk gözlem olarak :)

valla abi peder bişiler olabilir seneye falan demeye başladı :) yakıtım çok değişmez ama gidişi çok değişir de cupra değilde alırsam polo gti alırım :)

test sürüşünde zaten nasıl gittiğini görmek için değil süspansiyon ses yalıtımı donanım gibi özelliklere bakmak için çıkarım genelde ilk gözlem olarak :)

Polonun ici kesinle cok daha guzel ama sis gorunus ibiza sanki agir basiyor..benim bile aklimda bu meret:)

valla abi bence polonun içide dışıda ibizayı 3 katlayıp 5 e böler :D

Polo GTI'ın test aracı yok dimi herhalde şuan. ??

sıparıs uzerıne gelıyor bıldıgım kadarıyla,techturkey de bırı sıparıs etmıstı 43500 acılıs fıyatı

Polo GTI'a, Alman sitesinden bakşmıştım da bayaa kabarık bi opsiyon listesi vardı.

Neyse konu ıbızadan devam etsın,Gtı ı gecelım sımdık:)

Valla beklediğim gibi gitmiyo videoda ne yalan söyleyim :D

Geri
Üst Alt