Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Firefox Yardım

denedim bende şimdi açıldı.. zaman zaman ccleaner ile geçmişi temizlemek lazım tarayıcılar o zaman düzeliyor.

Sık sık temizliyorum ama sorun hala devam ediyo.

Firefox son 2-3 aydır çıldırtıyor zaten, sayfa açmamasını geçtim sürekli kitleniyor ama lanet olasıcaya o kadar alıştım ki başka browser kullanamıyorum. forum donanımıda talan ettim bek bir çözüm yok bu konuyla alakalı maalesef :(

ya bende bu aralar soyle bı sorun oldu
video ları ızleyemıyorum mozilla da flash player falan filan hepsı yuklu durumda ama acılmıyor
dıger tarayıcılarda gayet guzel ama mozilla da olmuyor
bende erhan abi gibi bağlandım buna kullanamıyorum başka

serbay direk bir site ile ilgili değil scw ana sayfa açık bir konuyu yan sekmede aç diyorsun yüklemede hata var diyor..sayfa açılmadı diyor..bunun gibi oluyor..ara sıra

ya bende bu aralar soyle bı sorun oldu
video ları ızleyemıyorum mozilla da flash player falan filan hepsı yuklu durumda ama acılmıyor
dıger tarayıcılarda gayet guzel ama mozilla da olmuyor
bende erhan abi gibi bağlandım buna kullanamıyorum başka

aynen face videoları mesela..
Youtube'dan izleyebiliyorum ama..

aynen face videoları mesela..
Youtube'dan izleyebiliyorum ama..

Bende de var aynı sorun. Youtube videoları da kimi zaman açılmıyo. Özellikle başka sayfalar üzerinde paylaşılınca. Youtube üzerinden açıp birkaç kere refresh edince açılıyor.

Geri
Üst Alt