Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Firefox 4 Çıktı

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
deniyelim bi.. bi zamanlar safari kullanıyodum çok memnundum sanki ona benzetmişler.. :)

Tema hoşuma gitmedi açık konuşıyım ama firefox vazgeçilmez :)

ilk bugı buldum :D 2 sayfa açıp birini kapatmak istediğinizde diğer sayfa içinde kapatıyım mı uyarısı veriyor. Önceki sürümde yoktu.

Sorun şu; önceden özellikle pazar payında IE nin oranının yüksekliği, web tasarımcıları IE yi baz alarak geliştirme yapmaktaydılar.. Hala da ufak tefek ziyaretçi oranı düşük yerlerde vardır sıkıntı, ya da bazıları işlerine geldiklerinden IE kullanın diye zorlayabiliyorlar :) Ama şu an çoğunlukla ikisinide test ederek geliştirmekteler.. Mesela ActiveX IE de var sadece gidip başka bir ortamda (işletim sistemi, cihaz) yani IE olmayan yerde o siteyi açamıyorsun ben ne anladım o zaman :) Bence rekabet iyidir, bu tarz şeylere destek vermek lazım Micro$ofta bagımlı kalmak güzel degil :)

bi bug bulmuş bile çoktan Erhan.. :D :D

ilk bugı buldum :D 2 sayfa açıp birini kapatmak istediğinizde diğer sayfa içinde kapatıyım mı uyarısı veriyor. Önceki sürümde yoktu.

bende chorome'cuyum :) firefox nedense cok kotu gozukuyor gozume :)

birkaç kat hızlandırdık demiş firefox ama bence sanki daha yavaş

Geri
Üst Alt