Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

final haftası

konuyu bolmeyın arkadaslar dua kabul yerı burası ama masalah anca dedıkodu dua etmeyın hıc :D:D:D

ocak 17 benimde başlıyo:( finalleri olan herkese başarılar Allah zihin açıklığı versin :)

yiğit nasıl final haftası 1 tane final var diyorsun? final günü olur ondan olsa olsa:)

valla benimde 4 ders var ama daha biz 2. vizelerdeyiz 17 ocakta başlayacak finaller

yiğit nasıl final haftası 1 tane final var diyorsun? final günü olur ondan olsa olsa:)

valla benimde 4 ders var ama daha biz 2. vizelerdeyiz 17 ocakta başlayacak finaller

1 tane ders bırakmıştım abi doğal olarak 1 tane ders aldım uzatmalardayım.. :)
final haftam olayı işin geyik kısmı elbet 1 sınavla hafta olmaz.. :D :D

1 tane ders bırakmıştım abi doğal olarak 1 tane ders aldım uzatmalardayım.. :)
final haftam olayı işin geyik kısmı elbet 1 sınavla hafta olmaz.. :D :D

hayırlısı o zaman kardeşim inşallah biterde kurtulursun ben 7 senedir üniversite okuyorum bıktım artık hatta şuan 2. ünv e başladıgım için pişmanım bile diyebilirim:) bölüm neydi senin bu arada?

hayırlısı o zaman kardeşim inşallah biterde kurtulursun ben 7 senedir üniversite okuyorum bıktım artık hatta şuan 2. ünv e başladıgım için pişmanım bile diyebilirim:) bölüm neydi senin bu arada?

abi bu yıl üni. bitcek ama sırada master var..okumaya devam.. :)
grafik tasarım..devamında tam olarak karar vermedim ama tasarım adına devam edicem farklı bi alanda..

Geri
Üst Alt