Filtre typhoon kit | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Filtre typhoon kit

Ethem

Kayıtlı Üye
Bu typhoon kiti tampondan veya da sağ çamurluğun oradan çıkartmak istiyorum hem daha iyi bir ses için hemde rahatlaması açısından bununla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar nasıl yaparız nerede yapılır bunun gibi bilgilerini paylaşmasını dilerim şimdiden teşekkür ederim :)

YCO

Kayıtlı Üye
valla nası bişi olduğunu bilmediğim için hiç bi fikrim yok..
fotolarla gösterseydin iyi olurdu..

YCO

Kayıtlı Üye
aracın TSI sanırım..
motorla oynasan bile filtrenin konumu yeterli geliyo ses nası olur bilemem ama rahatlamasına gerek yok yani..ve bu arada orda yağmurda su da çekmez mi o filtre. ??

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
petek kısımı sakın delme onu petegın arkasına tuttursan zaten havayı her sekılde alacaktır yanı petegı bosuna yazık etme.bıde okadar assagı deılde logo ıptalının oraya koyarsan yagmur camur daha az gelır.aracının sesı de basınca daha tok guzel olur.

YCO

Kayıtlı Üye
ön panjurun orda radyatör var..
kaş yaparken göz çıkarmamak lazım..

YCO

Kayıtlı Üye
zaten sığmaz ordan borular vs. en uygun yer tamponun araca göre sol köşesi ama en önemlisi gerek yok zaten..gerek yok tecrübeyle sabittir.. :) ;)

cmi87

Kayıtlı Üye
benim araçta simota'nın performans filtresi var sol ön tampona kadar uzanan boruya sahip çok da memnunum fakat sürekli temizlettirmek gerekiyor istediğin performansı alabilmek için çok da memnunum

YCO

Kayıtlı Üye
benim araçta simota'nın performans filtresi var sol ön tampona kadar uzanan boruya sahip çok da memnunum fakat sürekli temizlettirmek gerekiyor istediğin performansı alabilmek için çok da memnunum
Pipercross almanı tavsiye ederim eskiden bende de Simota vardı..
inanılmaz farketti..

Üst Alt