Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Filtre Kutumun Kapagini Kapattiktan Sonraki Olumlu Degisiklikler..

Cekiste farklilik olmustur kesin daha akici bir hal aliyor arac.

kesinlikle kaan abi ben kapattiktan sonra hic e5 e fln cikmadim kisa mesafe gittim ondan anliyamadim birsey birde ben sadece yagmurlu camurlu havalarda aciyordum kapagi hava guneslenince kapattim toz moz olayina karsi

kesinlikle kaan abi ben kapattiktan sonra hic e5 e fln cikmadim kisa mesafe gittim ondan anliyamadim birsey birde ben sadece yagmurlu camurlu havalarda aciyordum kapagi hava guneslenince kapattim toz moz olayina karsi

Demek ki olayi kitabina gore yapmak lazimmis..ses guzeldi ama gucten yemisiz hep:)

değişik bir yorum, basınç saatine göre görülen değerleri eğer kutu üstünde de yazılı gördüysen bize de kapatmak düşer kapağı :) hoş ben bizim araçların hava filtre giriş hattını yeterince doğru bulmuyorum ama yaşamışsın biz de yaşayalım bakalım neler olacak.

Arkadaslar yaklasik 1.5 yil once yazilim yapildiginda kutu ici filtre takmistim ayni gun ve o gunden bu yana filtrenin kapagi acikti..Tamam ses harikaydi ama bircok kisi bunun guc kaybina neden olacagini soyledi ama yazilimin etkisi ile sanki oyle degil gibiydi..Ama BMCnin kitapciginda gozumden kacirdigim birseyi gecen gun okuyunca kapagi kapatip denemeye karar verdim ve sonuc cekisin kesinlikle arttigi yonde oldu.Ve en ilginci turbonun continues tabir edilen basinci eski vites hiz oranina gore 0.2 bar artti..Ornek vermem gerekiyorsa 5. viteste 160la giderken 0.6 bar basarken simdi 0.8 ile gidebiliyorum ayni degerlerle..Yani 1.5 sene gucte kayip yasamisim..Demek ki kutu ici tasarlanmis birseyi yanlis kullanmak guc kaybina neden olabiliyormus..Sizlerle paylasmak istedim..Ve en onemli sey de kazandigim gucun yaninda araba sanki 0km gibi sessizlesti ve daha saglikli sesler gelmeye basladi...

hemen bende kapagı kapatıorum ozman teşekkürler abi bilgi için

bence yırtık kotun cok etkısı var abı guc kaybında:Dayrodınamıyı bozuyo

Geri
Üst Alt