Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Filmler artıyor sinemalar kapanıyor!

dediğne Turkcell güzel çözüm olmuştu..
ağzına kadar dolu oluyodu o günlerde.. :)

AYnen öyle dediğime gelmişsin işte kardeşim, ucuz oldumu nasılda kuyruklar oluyor sinemada. Aç gözlülüğü bıraksınlar trilyonlar yerine milyarlar kazansınlar insanlar sinemayada gider korsanda biter.

sinema ucuzlarsa daha çok kazanırlar abi..
3-5 kişi için filmin dönmesine gerek kalmaz aslında daha büyük zarar ediyolar..
bi de bazı sinemalar halk günü vs. "geyiğine" 1 max 2 Lira ucuzlatmıyolar mı biletleri deli oluyorum..
sinemanın kazancı sadece biletle kalmıyo ki mısırı kolası vs. vs...
:S

Ben çok seviyorum sinemaya gitmesini elimden geldiğincede gidiyorum ancak buraya her filim gelmiyor yani benide kaybettiler :D bir kere tek basıma film izlemiştim sinemada kimse yoktu :)

Ben çok seviyorum sinemaya gitmesini elimden geldiğincede gidiyorum ancak buraya her filim gelmiyor yani benide kaybettiler :D bir kere tek basıma film izlemiştim sinemada kimse yoktu :)

biz ıspartada 2 kişi izledik :D bu arada sinema biletleri ist de ne kadar acaba özellikle cine bonus mars sinema ?

Kozyatağı'nda Cinepol var ben orda sadece ben ya da bi arkadaşımla film çok defa izledim..evde film seyreder gibi.. :)

sinema demişken sondurak 4 gelmiş 3D li scw olarak gitsekmi

Sinemaların kapanmasında tek sorumlu internet değildir.Herksin de bildiği gibi Türkiye de global bir krizin içerisindedir.E böyle olunca insanlar özel zevklerinden kısmak zorunda kalıyorlar.Ayda 1 sinemaya gideceğinde bu sefer 2 ayda ya da ne biliyim 3 ayda 1 sinemaya gidebiliyor.Sinemada izlemenin maliyeti de internetten indirip izlemekten çok daha pahalı olunca evde izliyim bari diyor insan.Bir de sinemaların verdikleri dükkan kirasını düşünün.Neyse çok fazla lafı uzatmak istemiyorum ama yine dediğim gibi evde 15-16 hadi 22'' ekranda film izlemektense sinemaya gider mis gibi perdemde dolby digital ses sistemiyle hatta varsa I-Max perdesinde 3 boyutlu gözlüklerimi takıp çatır çatır keyfimi çıkarıp sinemanın o muhteşem büyüsüne kendimi kaptırmayı tercih ederim..

valla her ne kadar evde dvd koleksıyonu yapsamda herzaman ılk sınemayı tercıh ederım oranın zevkı ayrı gelıyo ...

Geri
Üst Alt