Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fikrinize ihtiyacım var !

hsnknds

Kayıtlı Üye
2015 model kırmızı İbiza sahibiyim .
Ön lip spoiler difüzör taktırmayı düşünüyorum. Ayrıca tavan ve aynaları siyaha kaplatmak istiyorum kaplamanın boyaya bi zararı olur mu bilgim yok sonuçta tavan boyasının zarar görmesi ülkemizde büyük problem. Mersin'den yazıyorum nerelerde ve nasıl yapabilirim bilgim yok. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Ön lip spoiler difüzör taktırmayı düşünüyorum. Ayrıca tavan ve aynaları siyaha kaplatmak istiyorum kaplamanın boyaya bi zararı olur mu bilgim yok sonuçta tavan boyasının zarar görmesi ülkemizde büyük problem. Mersin'den yazıyorum nerelerde ve nasıl yapabilirim bilgim yok. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
Mersinde fiber yapan varmı bilmiyorum sanayide sormanız gerekir yoksa internetten sipariş verirsiniz montajını da bir kaporta ustası yapar
Kaliteli reklamcı folyosunda birşey olmaz yapan adamın iyi olması gerekir yani daha önce araç giydirme yapmış olması sökerken de aynı yere söktürüp güzel bir pasta cila atarsınız birşey olmaz

kurye ile elden teslime verildi

kaplatmanın zararı yok ta bunu yapacak ustayla öncede konuşmalısınız...cunku kaplama işi bitince fazlalığı maket bıcakla kestikleri zaman özellikle tavanlarda çizikler oluşur.kaplama sanatı ince sanat..boyaya kaplanacak yere zarar verdirmeyin

Öncelikle Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın. Bence öncelik jant ve alçaltmak olsun çünkü aracı gösteren bence onlar. Dediğiniz diğer aksesuarları da zevkinize göre yaptırarak artı bir görüntü katmış olursunuz.

İnceledim çok güzel olmuş jantlar lastik ve yaylar hariç toplam kaça mal oldu sorması ayıp ?

Dostum yaylar 200₺
Lastikler 0 aldım 800&
Jantlari da 500-1000₺ arasi temin edebilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yanlış anlamışım mesajını

Ekstralara En fazla 1000₺ harcarsın zaten mesele jant lastik yay' da

Öncelikle Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın. Bence öncelik jant ve alçaltmak olsun çünkü aracı gösteren bence onlar. Dediğiniz diğer aksesuarları da zevkinize göre yaptırarak artı bir görüntü katmış olursunuz.
Araç garantide olduğu için yaylara pek dokunmak istemiyorum

Dostum yaylar 200₺
Lastikler 0 aldım 800&
Jantlari da 500-1000₺ arasi temin edebilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yanlış anlamışım mesajını

Ekstralara En fazla 1000₺ harcarsın zaten mesele jant lastik yay' da

doğucum,

yay ne vardı sende canım benim

Geri
Üst Alt