Fikrinize ihtiyacım var ! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Fikrinize ihtiyacım var !

hsnknds

Kayıtlı Üye
2015 model kırmızı İbiza sahibiyim .
Ön lip spoiler difüzör taktırmayı düşünüyorum. Ayrıca tavan ve aynaları siyaha kaplatmak istiyorum kaplamanın boyaya bi zararı olur mu bilgim yok sonuçta tavan boyasının zarar görmesi ülkemizde büyük problem. Mersin'den yazıyorum nerelerde ve nasıl yapabilirim bilgim yok. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

memet_one

VİP Üye
Administrator
Ön lip spoiler difüzör taktırmayı düşünüyorum. Ayrıca tavan ve aynaları siyaha kaplatmak istiyorum kaplamanın boyaya bi zararı olur mu bilgim yok sonuçta tavan boyasının zarar görmesi ülkemizde büyük problem. Mersin'den yazıyorum nerelerde ve nasıl yapabilirim bilgim yok. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
Mersinde fiber yapan varmı bilmiyorum sanayide sormanız gerekir yoksa internetten sipariş verirsiniz montajını da bir kaporta ustası yapar
Kaliteli reklamcı folyosunda birşey olmaz yapan adamın iyi olması gerekir yani daha önce araç giydirme yapmış olması sökerken de aynı yere söktürüp güzel bir pasta cila atarsınız birşey olmaz

kurye ile elden teslime verildi

kirlisakal

Teknik Koordinatör
kaplatmanın zararı yok ta bunu yapacak ustayla öncede konuşmalısınız...cunku kaplama işi bitince fazlalığı maket bıcakla kestikleri zaman özellikle tavanlarda çizikler oluşur.kaplama sanatı ince sanat..boyaya kaplanacak yere zarar verdirmeyin

S.Besin

Kayıtlı Üye
Öncelikle Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın. Bence öncelik jant ve alçaltmak olsun çünkü aracı gösteren bence onlar. Dediğiniz diğer aksesuarları da zevkinize göre yaptırarak artı bir görüntü katmış olursunuz.

Dogukan Yilmaz

Kayıtlı Üye
İnceledim çok güzel olmuş jantlar lastik ve yaylar hariç toplam kaça mal oldu sorması ayıp ?

Dostum yaylar 200₺
Lastikler 0 aldım 800&
Jantlari da 500-1000₺ arasi temin edebilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yanlış anlamışım mesajını

Ekstralara En fazla 1000₺ harcarsın zaten mesele jant lastik yay' da

hsnknds

Kayıtlı Üye
Öncelikle Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın. Bence öncelik jant ve alçaltmak olsun çünkü aracı gösteren bence onlar. Dediğiniz diğer aksesuarları da zevkinize göre yaptırarak artı bir görüntü katmış olursunuz.
Araç garantide olduğu için yaylara pek dokunmak istemiyorum

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
Dostum yaylar 200₺
Lastikler 0 aldım 800&
Jantlari da 500-1000₺ arasi temin edebilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yanlış anlamışım mesajını

Ekstralara En fazla 1000₺ harcarsın zaten mesele jant lastik yay' da
doğucum,

yay ne vardı sende canım benim