Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fikrinize ihtiyacım var

bu tür olaylarda genelde erteleme veriyorlar ondan sonraki süreçde cok dikkatli olmalısın yoksa 2 cezayı birlerştirip ona göre cezayı veriyorlar geçmiş olsun kardeşim
saol kardesım bı an once olsun bıtsın bu bekleme surecınden kurtulayım

Öyle hemen Ceza meza olmaz ilk önce mahkeme olur.. Şuç teşkil eden bir unsur bulunursa yani zarar kaydı vs.. buna yönelik devlet malına zaradan 6 aylık bir hapis cezası verilir (hemen korkma) bu altı aylık ceza suçun olsada daha önce olmasada (infazın varsa başka) sana okunması 5 yıl ertelenir ve bu süre zarfında hiç bir benzeri suç işlememen temel şarttır.. olaki bi şey oldu 6 yıla kadar hafif tahrikli her hangi bir suç para cezasına dönüştürülür öyle hemen biri birine artislik yaptı bi sürtüşme oldu diye adamı içeri atmazlar devlet malına zarar tespit edilmesi lazım..:eek:key:

işte hıc mahkemelık bır olayım olmadıgından bıras tırsmıstım acıkcası evdekılerın duymasını ıstemedıgımden avukatımızada bir sey soylemedım anladıgım kadarda avukatlık bır durumda yok gıbı beklemek gıdıp tek basıma ıfademı vermek yetecek gıbı tsk ederım kardesm

Polisler için kötü konuşucağım şimdi ama çevremde teşkilattan en az 50 kişi var. Bunlar adamı bezdirir bence bir halt olmaz.

Polisler için kötü konuşucağım şimdi ama çevremde teşkilattan en az 50 kişi var. Bunlar adamı bezdirir bence bir halt olmaz.
aynen oyle abı ama polısler komserler cok ılıman yaklastı araya gırdı uzlastırdı fakat olay amirde bıtıyo onlar bıraz ters oluo

Geçmiş olsun ben de arkadaşlara sorar sana bilgi yazarım...

Mesut bu olaydan öyle aman aman bi ceza çıkacağını sanmıyorum devlet malına veya kamu malına zarardan içeri atmazlar kaldı ki sen bunu bilerek ve isteyerek yapmamış görünüyorsun sonuçta trafik kazası sayılıyor bu sen tutup polis aracına taşla sopayla saldırmadın yada ateşe vermedin o yüzden içini ferah tut bu bir trafik kazası gözüyle bak ve kamu araçları trafik kazasına karıştıgında bunda bi art niyet var mı diye hukuksal süreç başlar bu bir tedbirdir herkes kamu malına zarar vermekten çekinir bu şekilde senin kasıtlı oldugunu ıspatlayacak herhangi bir durum olmadıgına göre rahat olabilirsin. evdekilerden saklama olayına gelince böyle şeyleri saklama sonuçta eve mahkeme kağıdı gelecek bide ozaman açıklama daha da zorlaşacak sen hem ailene haber ver hemde avukatınızlada görüş uzman olan onlar belki bi tiyo veriri sonradan ah vahh demeyelim. çok geçmiş olsun

kardeşim hiç kafana takma ifade verirsin takipsizlik çıkar tespit edilecek bir hasar yoksa hiç korkma

Geri
Üst Alt