Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fikriniz nedir ?

bora55

Kıdemli Üye
2012 eylülde 28.100 liraya makyajlı kasa seat ibiza aldım arkadaşlar. referance yani boş model... ozaman bütçemi zorlamamak için , daha fazla kredi faizi vermemek için style modeline yanaşmamıştım. bu ay nasipse ayın 15'inde son taksitimi verip arabaya olan borcu bitireceğim :)
ibizamdan çok memnunum.
ama şimdi diyorum ki bu aracımı satıp üstüne bir miktar daha koyup style modelini mi alsam...
yokuş kalkış desteği, hız sabitleme ve esc gibi özellikler beni cezbediyor.
şu anki aracım 45 km de ve mayısta landirenzo lpg takıldı.
sizce kaça satabilirim ve böyle birşey yapmak mantıklı mı?
bir yanım da ibiza st istiyor bagaj geniş olduğu için...

2012 eylülde 28.100 liraya makyajlı kasa seat ibiza aldım arkadaşlar. referance yani boş model... ozaman bütçemi zorlamamak için , daha fazla kredi faizi vermemek için style modeline yanaşmamıştım. bu ay nasipse ayın 15'inde son taksitimi verip arabaya olan borcu bitireceğim :)
ibizamdan çok memnunum.
ama şimdi diyorum ki bu aracımı satıp üstüne bir miktar daha koyup style modelini mi alsam...
yokuş kalkış desteği, hız sabitleme ve esc gibi özellikler beni cezbediyor.
şu anki aracım 45 km de ve mayısta landirenzo lpg takıldı.
sizce kaça satabilirim ve böyle birşey yapmak mantıklı mı?
bir yanım da ibiza st istiyor bagaj geniş olduğu için...
Valla bende style var 2013 bundan sonrakı aracımı leon alırım diye düşünüyorum st ler pek begenmiyorum ben görüntü itibariyle arka kısım hoş gözukmuyor nacizane fikrim

Beni EDS'ler İYİ Tanır

bence gerek yok, 1-2 yıl daha binip fiyat farkını biriktirin, leon vb. bakarsınız, araç değiştirdiğinize değer :)

Ben de aynı şeyi düşünüyorum... Eğer değişecekse araç marka olmasa bile modeli farklı olmalı yeni geleceğin.. Sadece donanım için araba değişmemeli bence... Style aldıktan sonra keşke leon alsaydım dersin... Ben aynı kasa araba değişimine karşıyım..

birde şu şekilde düşünüyorum 28.100'e aldığım ibizayı bugün satsam gene aynı fiyata nasipse hemen satabilirim. ama 37 liralık ibiza beni kesin satmaya kalsam zarara sokar. yine aynı araç alınmaz diyorsunuz yani...

Geri
Üst Alt