Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fikriniz nedir ?

birde şu şekilde düşünüyorum 28.100'e aldığım ibizayı bugün satsam gene aynı fiyata nasipse hemen satabilirim. ama 37 liralık ibiza beni kesin satmaya kalsam zarara sokar. yine aynı araç alınmaz diyorsunuz yani...
Al bi leon aslan gibii bak ibizanın sonu leon a gidiyor herzaman demedi deme bora

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Bence de ibiza bir daha alma yani sirf reference dan style e gecmek icin yapma bunu

2012 eylülde 28.100 liraya makyajlı kasa seat ibiza aldım arkadaşlar. referance yani boş model... ozaman bütçemi zorlamamak için , daha fazla kredi faizi vermemek için style modeline yanaşmamıştım. bu ay nasipse ayın 15'inde son taksitimi verip arabaya olan borcu bitireceğim :)
ibizamdan çok memnunum.
ama şimdi diyorum ki bu aracımı satıp üstüne bir miktar daha koyup style modelini mi alsam...
yokuş kalkış desteği, hız sabitleme ve esc gibi özellikler beni cezbediyor.
şu anki aracım 45 km de ve mayısta landirenzo lpg takıldı.
sizce kaça satabilirim ve böyle birşey yapmak mantıklı mı?
bir yanım da ibiza st istiyor bagaj geniş olduğu için...

Her ...a maydonuz oluyormuş gibi hissediyorum bugün kendimi ama söylemezsem ıcımde kalacak,Güzel yapmışsın tabi bütçeni zorlamanın manası yok,sabredip muradına ermişsin tebrik ediyorum öncelikle,şimdi o arabayı aldığın bayiye bir gidermişin,(anladın sen onu ) !!..git ve ver aracı onlara yeni style paketinden bır leon al fıyatın ıcınden düşsünler...yapıyorlar..

Çok krıtik bir konu daha önce yakın çevremden birisi bu durumda kalıp aynı aracın modelini ve donanımını değiştirdi birkaç ay kullandı ve keski üst model alsaydım dedi çünki çok abartı bir fark göremedi

Geri
Üst Alt