fikriniz nedir ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

fikriniz nedir ?

bora55

Kayıtlı Üye
2012 eylülde 28.100 liraya makyajlı kasa seat ibiza aldım arkadaşlar. referance yani boş model... ozaman bütçemi zorlamamak için , daha fazla kredi faizi vermemek için style modeline yanaşmamıştım. bu ay nasipse ayın 15'inde son taksitimi verip arabaya olan borcu bitireceğim :)
ibizamdan çok memnunum.
ama şimdi diyorum ki bu aracımı satıp üstüne bir miktar daha koyup style modelini mi alsam...
yokuş kalkış desteği, hız sabitleme ve esc gibi özellikler beni cezbediyor.
şu anki aracım 45 km de ve mayısta landirenzo lpg takıldı.
sizce kaça satabilirim ve böyle birşey yapmak mantıklı mı?
bir yanım da ibiza st istiyor bagaj geniş olduğu için...

dadaş34

VİP Üye
Administrator
2012 eylülde 28.100 liraya makyajlı kasa seat ibiza aldım arkadaşlar. referance yani boş model... ozaman bütçemi zorlamamak için , daha fazla kredi faizi vermemek için style modeline yanaşmamıştım. bu ay nasipse ayın 15'inde son taksitimi verip arabaya olan borcu bitireceğim :)
ibizamdan çok memnunum.
ama şimdi diyorum ki bu aracımı satıp üstüne bir miktar daha koyup style modelini mi alsam...
yokuş kalkış desteği, hız sabitleme ve esc gibi özellikler beni cezbediyor.
şu anki aracım 45 km de ve mayısta landirenzo lpg takıldı.
sizce kaça satabilirim ve böyle birşey yapmak mantıklı mı?
bir yanım da ibiza st istiyor bagaj geniş olduğu için...
Valla bende style var 2013 bundan sonrakı aracımı leon alırım diye düşünüyorum st ler pek begenmiyorum ben görüntü itibariyle arka kısım hoş gözukmuyor nacizane fikrim

Beni EDS'ler İYİ Tanır

faw13

Kayıtlı Üye
bence gerek yok, 1-2 yıl daha binip fiyat farkını biriktirin, leon vb. bakarsınız, araç değiştirdiğinize değer :)

serenity

Kayıtlı Üye
Ben de aynı şeyi düşünüyorum... Eğer değişecekse araç marka olmasa bile modeli farklı olmalı yeni geleceğin.. Sadece donanım için araba değişmemeli bence... Style aldıktan sonra keşke leon alsaydım dersin... Ben aynı kasa araba değişimine karşıyım..

bora55

Kayıtlı Üye
birde şu şekilde düşünüyorum 28.100'e aldığım ibizayı bugün satsam gene aynı fiyata nasipse hemen satabilirim. ama 37 liralık ibiza beni kesin satmaya kalsam zarara sokar. yine aynı araç alınmaz diyorsunuz yani...