Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fikirlerinizi almalıyım..

Lejyoner

Administrator
Herkese selam öncelikle,yeni bir leon 1.6 tdi siparişi verdim ekstralar eklettiğim için teslimatı yaklaşık 15 günü bulacak.Bende bu arada aracla ilgili baya bir araştırma yapıyorum.Sizden fikirlerinizi almak istiyorum, o yüzden bazı sorularım olacak;

Bu araca kaç k lık xenon taktırırsam daha iyi olur.? (Aracın rengi siyah)
Dışarıda taktıracağım bodykit ve bir kaç ayrıntı eklentisi için sağlam bildiğiniz bir servis varmıdır.?
Hala Dsg şanzuman ekletme seceneğim var,Dsg şanzuman ile ilgili hem güzel hem kötü duyumlar aldım kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşabilirmi.?

Gelecek yorumlar ve fikirleriniz için şimdiden teşekkürler..

dsg alma sansın varsa tabiki al hiç düşünme kötü yada iyi die sölediklerini unut bence aldığın keyif önemli araç 2 sene garanti kapsamında çok rahat edersin ....

direk dsg alın.. sonuçta kötü yorumlar olsa bile garantiyi 4 yıla çıkarma şansınız var, ne olursa olsun 4 yıl şanzıman garantide olucak.. kullanımı çok zevkli, vites değişimlerini cidden hissetmiyorsunuz, sarsıntısız.. sadece bozuk zeminde camınız açık gidiyorsanız biraz zincir sesi geliyor.. xenonda da eskiden hep güzel dursun diye 8k ya da 10-12k alırdım ama en güzeli hem daha iyi aydınlatan hemde karşındakini rahatsız etmeyen 6k olur..

walla biz ağustosun 23ünde 1.6 tdi aldık başımız dertten kurtulmadı en son doğuş otoya noterden yazı yazdık ... aracı izmitten teslim aldık adapazarına döndük ( 40 km ) serwise girdik aracın arka tampon widalarını takmayı unutmuşlar yüksek hızda tampon şişiyodu , sonrasında bayram için adanaya giderken direksiyon sisteminden ses gelmeye başladı adanada serwise girdi söküldü bakıldı widaları sıkılmamış dendi , bayram dönüşü torpidodan sesler gelmeye başladı adapazarında söküldü bi kaç parça yerine oturmamış dendi , şu an ön kapılardan ses geliyo en sonunda doğuş oto aracın incelenmesi için bi ekip yollayacakmış onu bekliyoruz sawunmalarıda 1,6 tdi için büyük bi ilgi war fabrikadan acaleyle çıkmış olabilir şeklinde oldu ... hee bunlar büyük ihtimal bizim şansızlığımız ama sanada olmayacak diye bişey yok , aracı alırken iyi kontrol etmeni tawsiye ederim , normalde otomatik wites araba sewmem ama 1,6 tdi ın 6 ileri olması daha bi hoşuma giderdi o yüzden DSG alman daha mantıklı olur gibime geliyo ....

Şunu diyeyim kesinlikle 6k xenon taktır şu zamanda kadar en az 5-6 aracımda xenon kullandım ama 6k ile aldığım görüntü ve memnuniyetin yerini hiç biri tutmadı. Ayrıca aksesuar ekletecek isen yurt dışında ekletip getittirsen olmuyormu fiyat düşmüyormu? DSG konusuna gelince yapılan yorumlar gerçekten benide işkillendirdi acaba sorusu var o yüzden yorum yapmayacağım.

walla biz ağustosun 23ünde 1.6 tdi aldık başımız dertten kurtulmadı en son doğuş otoya noterden yazı yazdık ... aracı izmitten teslim aldık adapazarına döndük ( 40 km ) serwise girdik aracın arka tampon widalarını takmayı unutmuşlar yüksek hızda tampon şişiyodu , sonrasında bayram için adanaya giderken direksiyon sisteminden ses gelmeye başladı adanada serwise girdi söküldü bakıldı widaları sıkılmamış dendi , bayram dönüşü torpidodan sesler gelmeye başladı adapazarında söküldü bi kaç parça yerine oturmamış dendi , şu an ön kapılardan ses geliyo en sonunda doğuş oto aracın incelenmesi için bi ekip yollayacakmış onu bekliyoruz sawunmalarıda 1,6 tdi için büyük bi ilgi war fabrikadan acaleyle çıkmış olabilir şeklinde oldu ... hee bunlar büyük ihtimal bizim şansızlığımız ama sanada olmayacak diye bişey yok , aracı alırken iyi kontrol etmeni tawsiye ederim , normalde otomatik wites araba sewmem ama 1,6 tdi ın 6 ileri olması daha bi hoşuma giderdi o yüzden DSG alman daha mantıklı olur gibime geliyo ....

kardeşim 6 ileri DSG vites değil bildiğim kadarıyla 7 ileri DSG

Şunu diyeyim kesinlikle 6k xenon taktır şu zamanda kadar en az 5-6 aracımda xenon kullandım ama 6k ile aldığım görüntü ve memnuniyetin yerini hiç biri tutmadı. Ayrıca aksesuar ekletecek isen yurt dışında ekletip getittirsen olmuyormu fiyat düşmüyormu? DSG konusuna gelince yapılan yorumlar gerçekten benide işkillendirdi acaba sorusu var o yüzden yorum yapmayacağım.

Eklettiğim aksesuar sunroof,deri döşeme ve 17 inch jant.Dediğin durumunda araştırmasını yaptım ama fiyat düşmüyor.

Ayrıca dsg şanzuman istememin tek nedeni aslında aracın manuel 5 ileri olması normalde 6 ileri olmalıydı kanımca.

bence de tüm ekstraları eklet öyle al hem uygun olsun hemde fazladan çıkanlara yer aramazsın. bekleme şansın varsa iç kararan dikiz aynası bluetooth ve bixenon eklet ki sonradan canını sıkmasın full bi aracın olsun. ben seçeneğim olsaydı DSG alırdım tercih senin bu konuda, tsi de dsg yok o yüzden düz almak zorunda kaldım.

dsg al xenon 6000k olsun badykit org alacaksan işini düzgün yapan her kaportacı takar fiber düşünüyorsan hiç girme

Merhaba lejyoner
yeni alacağın aracın hayırlı olsun.

Geri
Üst Alt