Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Fikirlerinize ihtiyacım var???

Konu, 'Tuning' kısmında Absolut tarafından paylaşıldı.

1. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    Aracımda istediğim ses:) ve videodaki sesin hemen hemen aynısını elde etmek mümkün fiyatı biraz tuzlu 1600 euro ile 2450 euro arası markaya alakalı değişen bir fiyatı var sizce bu fiyatlar normalmi veya değermi açıkcası sizlere sormadan anlık bir karar vermek istemedim...yaklaşık 8 ila 12 hafta arasında değişen elle özel yapım süresi var...Fikirlerinize ihtiyacım var???

http://www.btgmaslak.com/urunlerimiz/eisenmann_egzoz

2. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    araba yarışlarındaki arabaların sesi gibiymiş :D değermi ama bide o var fiyat çok yükset cut out yaptr gitsin

3. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    kesinlikle çok güzel ama yılın saçmalığımı olur onun şüpesi var açıkcası o paralar:rolleyes:

4. HaKo

HaKo SCW Üyesi

296
    36
    28
    eisenman çok kaliteli bi egsoz ama 1.4 de sesi nasıl olur bilmem. ama aracına faydası olucağı kesin. Custom egsozlarla yada sadece kat iptali sesi gibi değil kendine has bi sesi var. Bende düşünüyorum aracıma.

5. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    kesinlikle hemfikirim motor farkı olacaktır ama sesin özünde bu var..bu seside custom veya kat iptalle mümkün değil:(

6. HaKo

HaKo SCW Üyesi

296
    36
    28
    sadece ses için istiyorsan gerek yok bence bi ton para vermene. Custom operasyonlarla güzel bi ses yakalanır mutlaka.

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    8 hafta? 1600Euro, bunlar min rakamlar 96 dan beri, bir otomotivci olarak , çok güzel güldüm, Şaka mı ? sazan gibi 1 Nisan'a dalmayalım? Soymetalden imal ederse rakam az, 8 haftada, demir cevherini kazar çıkarır, potada eritir ingot yapar, ekstrüzyon ile çeker, lojistiğini sağlar, işlerdim.......

8. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Gereksiz... :D

9. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    vıdeodakı aracların bızım aracların cok daha guclu bızım araclara takılsa ılla rahatlama olacaktır ama o seslerı yakalamak mumkun degıl... ve bu kadar para degmez bence he m3 alacak yada c 63 amg alacak durumda olsam gıdıp bu kıt lerden alırım

kopmle kıt alısanda fıyat 1600 eurodan fazla olacaktır

10. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    M3 videosuna kanmamak lazım..

1.4 TSI dan hayatta böyle bir ses alınmaz..

1600 euroya custom egzost yaptırır üstüne yazılım ve hava filtresi alırım..

Sayfayı Paylaş