Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

fikirlerinize ihtiyacım var

Konu, 'İbiza' kısmında pasali3418 tarafından paylaşıldı.

1. pasali3418

pasali3418 SCW Üyesi

7
    0
    1
    arkadaşlar hepinize merhaba ismim Ahmet,istanbulda yasıyorum arac alma arefesindeyim kısmtse bu noktada degerli görüşlerinizi rica edicem.aslında yaris 1,33 otomatik istiyodum sonradan farkettim ıbıza 1.0 ecotsı dsg çıkmıs onuda begendım hatta daha agır bastı.aralarında +1000tl fark var.bu konuda yarımcı olabilirmisiniz bana,aranızda kullanan var mıdır ? saygılar.

2. uur9334

uur9334 SCW Üyesi

148
    92
    28
    o motor seçeneği ibizaya yeni geldi almış olan oldugunu sanmıyorum ama teknik verilerine bakınca baya iyi

Bunu beğendi. KİREÇ bunu beğendi.
  3. pasali3418

pasali3418 SCW Üyesi

7
    0
    1
    evet daha çok yenı,115bg-200nm tork s.içi 5,3lt.çok iddalı gözüküyo ama kullanan varsa bkalım tecrübelerine göre bende düşünyorum.

4. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.534
    5.839
    113
    hiç düşünme al ;)

Bunu beğendi. Srkn fr bunu beğendi.
  5. pasali3418

pasali3418 SCW Üyesi

7
    0
    1
    bakıp inceleyince enfes.siz kullanıp tecrübe mi ettiniz yoksa cevreniz demi var yoksa kağıt üstündeki verilere göre mi konusyosunuz.

6. ahmet6334

ahmet6334 SCW Üyesi

690
    879
    93
    Seat olsun senin olsun :)

Bunu beğendi. chile-Kırmızı bunu beğendi.
  7. pasali3418

pasali3418 SCW Üyesi

7
    0
    1
    öyle hocam,ıbıza yı görünce yaris'ten ağır bastı ama bu 1.0 ecotsı çook yeni ve dsg ler içinde baazı sorunlar olması bıraz kafamı karıstırıyor.

8. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.803
    5.628
    113
    İlk önce sizi kurallar gereği üyeler kısmından tanımak isteriz

Kullanımı turbo destekli olduğu için sıkıntı olmaz gidişi gayet güzel vergi olayı ise mükemmel ama kullanmadan da net birşey denilmez bence çok sportif bir kullanım sergilemiyorsanız alına bilir tam yük kapasitesi gerekiyor

kurye ile elden teslime verildi

9. pasali3418

pasali3418 SCW Üyesi

7
    0
    1
    merhabalar,işyerindeyim vaktim dar olduğu için o bölümü bulamadım kendimi burda tanıttım.haklısınız.

vergi benimde aklıma takılyodu suan 1,3 punto kullanyorum vergisi benimkindende ucuz olmalı.h.snu test sürüşü yapıcaz kısmtse.ben sakın ve devirli kullanan biriyim uzun yoldada 120-130'a çıkarım.benim ihtiyaclarımı karsılar sanırım.dsg hakkında bılgınız varmıdır acaba,çok kullanıslı ve konforlu oldugunu bılıyorum ama cevremde dsg kullanan iki kişi var birinde mekatronık değişti diğerinde kavrama modülü.

10. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    kullanan olması önemli değil önemli olanın senin gönlüne yatması ama bence ibiza Toyota dan daha iyi ve satarken hemen satarsın

Bunu beğendi. Absolut bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş