Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fikirlerinize ihtiyacım var???

Absolut

Kayıtlı Üye
Aracımda istediğim ses:) ve videodaki sesin hemen hemen aynısını elde etmek mümkün fiyatı biraz tuzlu 1600 euro ile 2450 euro arası markaya alakalı değişen bir fiyatı var sizce bu fiyatlar normalmi veya değermi açıkcası sizlere sormadan anlık bir karar vermek istemedim...yaklaşık 8 ila 12 hafta arasında değişen elle özel yapım süresi var...Fikirlerinize ihtiyacım var???

http://www.btgmaslak.com/urunlerimiz/eisenmann_egzoz

araba yarışlarındaki arabaların sesi gibiymiş :D değermi ama bide o var fiyat çok yükset cut out yaptr gitsin

kesinlikle çok güzel ama yılın saçmalığımı olur onun şüpesi var açıkcası o paralar:rolleyes:

eisenman çok kaliteli bi egsoz ama 1.4 de sesi nasıl olur bilmem. ama aracına faydası olucağı kesin. Custom egsozlarla yada sadece kat iptali sesi gibi değil kendine has bi sesi var. Bende düşünüyorum aracıma.

eisenman çok kaliteli bi egsoz ama 1.4 de sesi nasıl olur bilmem. ama aracına faydası olucağı kesin. Custom egsozlarla yada sadece kat iptali sesi gibi değil kendine has bi sesi var. Bende düşünüyorum aracıma.

kesinlikle hemfikirim motor farkı olacaktır ama sesin özünde bu var..bu seside custom veya kat iptalle mümkün değil:(

sadece ses için istiyorsan gerek yok bence bi ton para vermene. Custom operasyonlarla güzel bi ses yakalanır mutlaka.

8 hafta? 1600Euro, bunlar min rakamlar 96 dan beri, bir otomotivci olarak , çok güzel güldüm, Şaka mı ? sazan gibi 1 Nisan'a dalmayalım? Soymetalden imal ederse rakam az, 8 haftada, demir cevherini kazar çıkarır, potada eritir ingot yapar, ekstrüzyon ile çeker, lojistiğini sağlar, işlerdim.......

vıdeodakı aracların bızım aracların cok daha guclu bızım araclara takılsa ılla rahatlama olacaktır ama o seslerı yakalamak mumkun degıl... ve bu kadar para degmez bence he m3 alacak yada c 63 amg alacak durumda olsam gıdıp bu kıt lerden alırım

kopmle kıt alısanda fıyat 1600 eurodan fazla olacaktır

M3 videosuna kanmamak lazım..

1.4 TSI dan hayatta böyle bir ses alınmaz..

1600 euroya custom egzost yaptırır üstüne yazılım ve hava filtresi alırım..

Geri
Üst Alt