Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fikirlerinize ihtiyacım var

pasali3418

Kayıtlı Üye
arkadaşlar hepinize merhaba ismim Ahmet,istanbulda yasıyorum arac alma arefesindeyim kısmtse bu noktada degerli görüşlerinizi rica edicem.aslında yaris 1,33 otomatik istiyodum sonradan farkettim ıbıza 1.0 ecotsı dsg çıkmıs onuda begendım hatta daha agır bastı.aralarında +1000tl fark var.bu konuda yarımcı olabilirmisiniz bana,aranızda kullanan var mıdır ? saygılar.

o motor seçeneği ibizaya yeni geldi almış olan oldugunu sanmıyorum ama teknik verilerine bakınca baya iyi

evet daha çok yenı,115bg-200nm tork s.içi 5,3lt.çok iddalı gözüküyo ama kullanan varsa bkalım tecrübelerine göre bende düşünyorum.

bakıp inceleyince enfes.siz kullanıp tecrübe mi ettiniz yoksa cevreniz demi var yoksa kağıt üstündeki verilere göre mi konusyosunuz.

öyle hocam,ıbıza yı görünce yaris'ten ağır bastı ama bu 1.0 ecotsı çook yeni ve dsg ler içinde baazı sorunlar olması bıraz kafamı karıstırıyor.

arkadaşlar hepinize merhaba ismim Ahmet,istanbulda yasıyorum arac alma arefesindeyim kısmtse bu noktada degerli görüşlerinizi rica edicem.aslında yaris 1,33 otomatik istiyodum sonradan farkettim ıbıza 1.0 ecotsı dsg çıkmıs onuda begendım hatta daha agır bastı.aralarında +1000tl fark var.bu konuda yarımcı olabilirmisiniz bana,aranızda kullanan var mıdır ? saygılar.
İlk önce sizi kurallar gereği üyeler kısmından tanımak isteriz

Kullanımı turbo destekli olduğu için sıkıntı olmaz gidişi gayet güzel vergi olayı ise mükemmel ama kullanmadan da net birşey denilmez bence çok sportif bir kullanım sergilemiyorsanız alına bilir tam yük kapasitesi gerekiyor

kurye ile elden teslime verildi

merhabalar,işyerindeyim vaktim dar olduğu için o bölümü bulamadım kendimi burda tanıttım.haklısınız.

vergi benimde aklıma takılyodu suan 1,3 punto kullanyorum vergisi benimkindende ucuz olmalı.h.snu test sürüşü yapıcaz kısmtse.ben sakın ve devirli kullanan biriyim uzun yoldada 120-130'a çıkarım.benim ihtiyaclarımı karsılar sanırım.dsg hakkında bılgınız varmıdır acaba,çok kullanıslı ve konforlu oldugunu bılıyorum ama cevremde dsg kullanan iki kişi var birinde mekatronık değişti diğerinde kavrama modülü.

kullanan olması önemli değil önemli olanın senin gönlüne yatması ama bence ibiza Toyota dan daha iyi ve satarken hemen satarsın

Geri
Üst Alt