Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fikirlerinize ihtiyacım var....

habildinar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar.

Seat ibiza 1.4 reference modellerinde kampanya varmış ve kayseri bayisi 28.250 ye bırakıyor. sizce sıfır boş ibizamı, yoksa aynı fiyatlarda (bütçem 28 - 28,5) 2006 , 2007 Leon mu ? Beni yönlendirecek olan Değerli görüşlerinizi kısa da olsa yazarsanız çok sevineceğim...

Saygılar....

Konuyu karşılaştırmalar kısmına taşıdım.

Bence temiz leon alabilirsen o fiyatlara daha iyi olur. İbiza belli bir süre sonra boş gelebilir size :)

Konuyu karşılaştırmalar kısmına taşıdım.

Bence temiz leon alabilirsen o fiyatlara daha iyi olur. İbiza belli bir süre sonra boş gelebilir size :)

Teşekkürler Serbay hocam. çok haklısın. Leon çok farklı. ama sıfırında masrafsızlığı var....

küçük değil derseniz, donanım sizin için ikinci plandaysa sıfır ve masrafsız araç daha güzel olur ama bi de leon, daha büyük ve donanım artısı. tercih sizin.

habil hocam sen leonun tadını aldın bu saatten sonra boş ibiza seni tatmin etmez.aslında sorunun cevabını sende biliyorsun ki leon :)

Seçginim valla imkanım olsa Halil den gitcem geri alcam sport up ı. satıyormuş zaten.... :D

2 gün önce falan konuştuk halille ilana koymuş evet.aslında çok memnun arabadan iyiki de almışım tavsiye etmişsin diyor ama süspansiyondan şikayetçi.bulunduğu yerdeki yollar yüzünden çok sert geliyormuş.senin ilanı görüp aradığını satma ben arabamı geri alacağım dediğni de iletti bana :)

2 gün önce falan konuştuk halille ilana koymuş evet.aslında çok memnun arabadan iyiki de almışım tavsiye etmişsin diyor ama süspansiyondan şikayetçi.bulunduğu yerdeki yollar yüzünden çok sert geliyormuş.senin ilanı görüp aradığını satma ben arabamı geri alacağım dediğni de iletti bana :)

:D evet görür görmez aradım. onun gibi leon zor denk gelir. bir yerden beklediğim vardı olmadı. dediğim gibi imkanım olsa doğru antepe ..... :D

Geri
Üst Alt