Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fikirlerinize ihtiyacım var....

Habilcim ilk etapta sorunsuzluğu ve sıfır olması cazip gözüksede boş bir İbiza canını sıkmaya ve zevk vermemeye başlayacaktır..onun yerine bir ASLAN tercih etmen mantıklı gibi gözüküyor..

Leon al keyfine bak abi.. daha öncede kullanmışsın zaten sıfır alıp masraf etmeyim diye düşünüyorsun belki ama gerçekten ibiza zevk vermiyecektir sana hem ettiğin zarar da cabası.. o zararıda leona harcarsın gönlünce binersin benim tavsiyem leon ;)

bende 3-4 ay once aynı celıskıdeydım leon aldım ben. bır kac gun once de bır arkadasa sıfır ibiza aldık özsa dan o da 29 a falan malettı..arkadasımın yuzune karsı dıyemedım ama ıcımden ıyıkı ıkıncı el leon almısım dedım

0 araba baskadir su anki ibizanizin boyutu size yeterli geliyorsa memnunsaniz ibiza ama kademe atlamanin zamani geldi bizde artij buyuyelim derseniz leon bir baska gelcektir size ibizadan sonra benim gonlum 0 dan yana ama

habil sıfır almada ne yaparsan yap haybeye 4-5 zarar etme kardeşim

habil sakın sıfır alma kardeşim sıfırdemek anahtar taktıgın da 5 binlira demek ama leon canavar mutlaka leon temizin den

Habil kardeş o bütçeye çok düşük kmde aynı kasa ibizanın stylance modelini alabilirsin.hem donanımlı olur hemde zarar etmemiş olursun...

Geri
Üst Alt