Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fİkİr ve gÖrÜŞlerİnİzİ beklİyorum

Taylan kardeşim, bu bahsettiğin fiyat aralığında alabileceğin bir çok farklı marka ve model varken bu iki araçta neden sıkışıp kaldın, hatchback araçlar çocuklu aileler için kesinlikle sıkıntı yaratıyor, bagaj bir süre sonra yetersiz gelmeye başlıyor, sedan tarzı araçların amaca daha fazla hizmet edeceği kanaatindeyim...

atakan abim ben hep hatcback kullanan birisiyim sedanlara bi türlü ısınamadım,çocuk bir tane zaten,daha öncede leon kullanıcısıydım işim gereği araç sıkıntım da yok(sürücü kursu)hafta sonları bebek koltuğu kullanıyorum sadece,bu iki araca takıldım kaldım :)

atakan abim ben hep hatcback kullanan birisiyim sedanlara bi türlü ısınamadım,çocuk bir tane zaten,daha öncede leon kullanıcısıydım işim gereği araç sıkıntım da yok(sürücü kursu)hafta sonları bebek koltuğu kullanıyorum sadece,bu iki araca takıldım kaldım :)
kia sorento veya emsali.. bi düşün

kia sorento veya emsali.. bi düşün
sorentoyu değilde yeni sportage düşünmedim deil,59 bin tl civarı galiba.fiyat olarakta uygun.donanım olarakta full ama şuan,gerçekten bu iki araca kafayı taktım.olmadı leona dönüş yapıcam.

eski kasa 170 beygirlik sorento düşünürsen türkiyenin en temizi antepte yakın arkadaşımda bilgin olsun 20.000km de cillop gibi duruyor imkanım olsa zevkine alınır... ısızu motorlu sanırım 170hp otomatik vites...

insigna yı takmadı ağa gözü cipte crysler 300c de alabilirsin ağaaaaa

olmadı senin arabayı alırık ibo nedek:D ama banada 55 deme :)

Geri
Üst Alt