Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fikir alış-verişi

Mantıklı aslında. Autoking ile bir görüşme yapacagım, tesekkurler..

Yanii yazdıgınız bu teknigi uygularsak, deforme olan yer tamamen orjinal bir görünüm mü alıyor hocam ? ayrıca tampon degil, teki kaputta bir digeri ise sol ön kapıda..
nasıl bir cevap yazayım bi düşünelim:
evlenen kişi boşanınca dul olunca orjinalliği kalırmı? yada kırılan bardak japon yapıştırıcı ile yapışsada eski halini alırmı,
örnek çokpuhaha

deformede birşey yok ya ufak taş izleri hep olur bir fırçayla hafif sürersin kurur belli olmaz tabi ki hafif pütürlenir ama buna zımpara pasta yapılmaz en büyük orjinallik boyasız darbesiz demektir rötuş kalemininde amacı budur,haa gidip boyanırsa hiç bir allahın kulu usta boyacı fabrika rengini tutturamaz...auto king benim gözümde sahtekar rant sahibi kişilerdir ufacık taş izleri yüzüne komple boyarım dedi tartışıp çıktım rötuş işimi gördü amaçları para...uzak durun derim
sorununuz 14 tl lik kalem ve 2 liralık fırça...

Feridun Abi dedigin gibi yapacagım.. Çok tesekkur ediyorum ilginize ve bilgilendirmenize...

Feridun Abi dedigin gibi yapacagım.. Çok tesekkur ediyorum ilginize ve bilgilendirmenize...
rica ederim önemli değil....
yalnız servise yok derlerse baskı yapın ben seat sitesinden araştırmıştım servisin haberi bile yoktu sonra sitesinde baktı kii orjinal aksesuar parça diye geçiyor.... çünkü getirme ve temin etme zorunlulukları vardır.
aracınızın birebir fabrikasyon boyasını ruhsatta yazan isme veya boya koduna göre sipariş verin tahmini 1 ay sürer ama beklemeye değer çünkü başka yerde yok,
ve bir ipucu daha: fırça olarak ressamların kullandığı at kuyruğu kılından yapılma en ince samur uçlu fırça alın sürüm kaymak gibi olur fırça pahalı da olsa suyla yıkayın sonra kullabilirsiniz kolay gelsin...

rica ederim önemli değil....
yalnız servise yok derlerse baskı yapın ben seat sitesinden araştırmıştım servisin haberi bile yoktu sonra sitesinde baktı kii orjinal aksesuar parça diye geçiyor.... çünkü getirme ve temin etme zorunlulukları vardır.
aracınızın birebir fabrikasyon boyasını ruhsatta yazan isme veya boya koduna göre sipariş verin tahmini 1 ay sürer ama beklemeye değer çünkü başka yerde yok,
ve bir ipucu daha: fırça olarak ressamların kullandığı at kuyruğu kılından yapılma en ince samur uçlu fırça alın sürüm kaymak gibi olur fırça pahalı da olsa suyla yıkayın sonra kullabilirsiniz kolay gelsin...

Tecrübeleriniz dogrultusunda, sunmus oldugunuz bilgi için tesekkurlerimi sunuyorum. Yazdıgınız sekilde gereken her ne varsa uygulayacagım.. Umarım bende olumlu sonuclar alırım...

Bunu düşündüm zaten en mantıklısı bu fakat aracım sıfır daha 3 bin küsür km'de Rötüş ve zımparadan sonra ki pasta cila işleminde daha fazla kalkmaz mı ? Çok endişelerim var kardesim. Cok pinpirik biriyim ve bir okadar da titiz .... Bu uygulamayı yapan arkadaslar varsa, yazabilirse cok mutlu olurum...

güzel kardeşim bende aracımı ilk aldığımda aynı senin gibiydim üstüne düştükçe bi yerleri ezilir çizilir yapanlara kızar beddua ederdim geceleri uykumj kaçardı her uyandığımda camdan arabaya bakardım bi şey varmı diye şimdi başına gelmedik kalmadı çizilmedik yeri yok araba arka sokakta hiç aklımda bile değil ALLAH C.C. ne emanet diyorum dönüp geliyorum eve işin özü şu fazla üstüne düşme arabanın üstüne düştükçe başına bi iş geliyo hesapla 8,000 km de komple motor değişti aracım hemde kendi cebimden ödedim parayı hangi birini anlatayım her şey gibi oda gelip geçici yok olup gitmeye mahkum baki olan ise belli kal sağlıcakla kazasız belasız kullan İNŞALLAH arabanı senin yerinde olsam dokunmam yaptırmam insanların gözünü nazarını kırar o adam ihtişamla bakar arabana aaaa ne güzel araba der tam o eziği görür aaa burası ezikmiş der nazar ı kırılır aracının başına daha büyük sıkıntı gelmnekten korunursun tarafımdan tecrübe ile sabittir orasını yaptır farklı bi yeri aynı olacak ! maalesef gerçekler böyle :hosgeldin:

feridunun dediği gibi yap nazarlık olmuş geçmiş olsun

EyvAllah Abicim

güzel kardeşim bende aracımı ilk aldığımda aynı senin gibiydim üstüne düştükçe bi yerleri ezilir çizilir yapanlara kızar beddua ederdim geceleri uykumj kaçardı her uyandığımda camdan arabaya bakardım bi şey varmı diye şimdi başına gelmedik kalmadı çizilmedik yeri yok araba arka sokakta hiç aklımda bile değil ALLAH C.C. ne emanet diyorum dönüp geliyorum eve işin özü şu fazla üstüne düşme arabanın üstüne düştükçe başına bi iş geliyo hesapla 8,000 km de komple motor değişti aracım hemde kendi cebimden ödedim parayı hangi birini anlatayım her şey gibi oda gelip geçici yok olup gitmeye mahkum baki olan ise belli kal sağlıcakla kazasız belasız kullan İNŞALLAH arabanı senin yerinde olsam dokunmam yaptırmam insanların gözünü nazarını kırar o adam ihtişamla bakar arabana aaaa ne güzel araba der tam o eziği görür aaa burası ezikmiş der nazar ı kırılır aracının başına daha büyük sıkıntı gelmnekten korunursun tarafımdan tecrübe ile sabittir orasını yaptır farklı bi yeri aynı olacak ! maalesef gerçekler böyle :hosgeldin:

Öncelikle güzel dileklerin icin tesekkur ediyorum Halil Abi. aynı sekilde suan ben bu durumdayım, ailem ve dostlarım bu derece araba tutkunu olmamı hastalık olarak goruyorlar. En ufak kılcal bir cizik bile benim uykumu kacırıyor gece iniyorum arabaya her yerini inceliyorum ki arabayı iki cesitli kör noktada görünen kısımları kamera sistemi ( tabiki de kayıtlı ) ile donattım.. Yine de bazen inip bakıyorum çıt diye bir ses gelse. Allah'a çok şükür taş carpması dısında hic bir sey yok.... :( Dediginiz gibi de yapamıyorum yani nasıl diyim sanırım hastalık cidden. Kafaya takmazsam olmaz park ederim bir yere, tekrar geri dondugumde 10 dakika incelerim her yanını bir sey olmusmu bir cizik vuruk vs... Bazen rahatsız edici boyutlarda bu durumum.....

Geri
Üst Alt