Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

FIFA Türkiye'nin En Başarılı Takımını Açıkladı!

Konu, 'Futbol' kısmında biLaL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    FIFA'nın resmi internet sitesi futbol tarihi bölümünde Türk takımını tanıttı!

FIFA'nın resmi internet sitesi futbol tarihi bölümünde G.Saray'ı tanıttı. "İlk bakışta futbolun içindeki bir aslan bize biraz vahşi görünse de, Türkiye'nin yurt dışındaki kupalardaki tartışmasız en başarılı takımı G.Saray'ın amblemi aslandır" denildi.

G.Saray Lisesi'nin tarihinin 15. Yüzyıla kadar gittiğinin anlatıldığı yazıda, Fatih Terim'den, Frank Rijkaard'a ve Arda Turan'a kadar kulübe hizmeti geçmiş isimlerin G.Saray ile ilgili daha önce FIFA.com'a verdikleri röportajlardan alıntılan yapıldı.

2. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Farklı bişeymi bekliyordunuz..................

GALATASARAY TÜRKİYE'DİR............................

3. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    79
    48
    ya bırakın bu ayakları ya:D

4. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
    Terim neyse de, Rijkaard ve Arda,ne hizmet etmiş onu anlamadım..Arda kaptan olup,bu kadar büyütüldükten sonra Gsye ne kazandırdı ki? keza Rijkaard ta..Avrupada en başarılı Türk takımı olmasının sebeplerinden bahsetseymiş keşke..Hagi den..Popescu dan..Hakan Şükür den..

5. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Yollar Uzun Dikenli Taşlı Olsada Bstığın Yer Hüzünle Dolsada Sel Çığ Ateş Önünde Her Ne Olsada Cimbom Başı Dik Yürür !

Yürüyedur ! ​

6. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    ben Galatasaraylıyım ve bundan çok mutluyum..diğer takımların taraftarları da kendi takımlarını tuttukları için çok mutludurlar..
    diğer takımlar olmasa tek başına Galatasarayın bir anlamı olmaz.
    Galatasarayın başarısı diğer takımlar için kıskanılacak ya da haset edilecek bir durum değildir..imrenilip aynısını yapmak arzusu olmalıdır..
    diğer takımların da aynı başarıyı göstermesini temenni ediyorum.(şaka) o zaman bizim özelliğimiz kalmaz..

7. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    2000-2002 arası öyleydi. bir beşiktaşlı olarak galatasarayla gurur duymuştum. hele uefa final maçında nasıl bağırmıştık. ama bunları günümüz için söyleyemem. hatta bana kalırsa son yıllarda beşiktaş diğer takımlara nazaran avrupada daha iyi gidiyor. ama başarılı diyemem. bu sene bişeyler olacak inşallah.

8. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.590
    113
    FİFA seçmiş nezaket etmiş...bende galatasaraylıyım iyi günde kötü günde her zaman gurur duyarım galatasaraylı olmaktan ama şu yıllara bakarsak en başta dediğim gibi ancak nezaket etmiş oluruz...şu zamanda üç büyüklerden kimse bişey beklemesin:(

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    keşke geçmişteki başarılar devam etse..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş